موج
کدخبر : ۳۴۱۷۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341748

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از بستری بودن 71 بیمار بدحال کرونایی در مراکز درمانی قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدرضا قدیر در گفت‌وگویی با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در قم، اظهار داشت: مراکز درمانی قم در ۲۴ ساعت گذشته و منتهی به ۲۴ مردادماه، تعداد ۸۲ نفر را با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا پذیرش کردند.

قدیر با اشاره به بستری شدن ۵۰ بیمار جدید در بخش های مراکز درمانی استان زیر نظر اورژانس بیمارستان گفت: ۵۲ تَن از کل بیمارانی که طی روزهای گذشته بستری بودند، ترخیص شدند.

وی افزود: اکنون ۳۳۶ تَن مشکوک به کرونا در بیمارستان های قم بستری می باشند که حال ۷۱ تَن از آنها وخیم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام چرا باید مراکز خدمات درمانی برای آزمایش سی تی اسکن و .ویزیت از بیمار بدحالی که اسم خودش یادش نیست پول بگیرند بنده سه روز پیش با بیمه کمیته امداد امام ره در درمانگاه بقیت الله قم . تمام خدمات اعم از ویزیت سی تی اسکن وو نه تنها با بیمه کمیته امداد امام ره که قرار داد دارند از من ومادرم تمام هزینه ها را آزاد حساب کردند درحالی که حتی اگر درمانگاه قرارداد هم نداشت باید با بیمه پایه حساب میکرد چرا که بیمه کمیته امداد بیمه سلامت نیست بیمه ایرانیان است وبابت هر دفترچه کمیته امداد 560 هزار تومان برای یک سال پرداخت کرده است در آخر تقاضا دارم مورد من را پیگیری وهزینه های اضافی را که از من ومادرم گرفتند را برگردانند ع آملی از قم

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها