موج
کدخبر : ۳۴۱۱۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341152

رئیس شورای اسلامی شهر سمیرم:

رئیس شورای اسلامی شهر سمیرم بیان داشت:شفافیت و صداقت با مردم در دستور کار مدیریت شهری سمیرم قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، روح الله شهبازی در جمع اصحاب رسانه و به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران سمیرم زبان گویای این شهرستان هستند که بدون چشم داشت و با حداقل امکانات رسالت خود را به خوبی اجرا میکنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران سمیرم در تمام حوزه ها از جمله اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره حضور پر رنگ دارند، افزود: امیدوار هستیم مسئولان به مشکلات رسیدگی کنند، تجربه نشان داده هر زمانی که مشکلات و دغدغه های مردم به خوبی بیان شود در رفع مشکلات نیز بیشتر تلاش شده است هر چند که در این زمینه برخی افراد جبهه گیری می کنند و یا با رسانه ها برخورد می کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه تلاش کرده ایم شورای شهر در همه امور شهری باشیم، تصریح کرد: در همین راستا تلاش می کنیم مشکلات مردم در تمام زمینه ها را بررسی و برطرف کنیم و همانند سالیان گذشته بدون اغماض مسائل شهر را دنبال می کنیم.

شهبازی با ابراز خرسندی از بومی بودن شهردار سمیرم خاطرنشان کرد: این امر سبب شده که شهردار سمیرم به صورت کامل از مشکلات شهر باخبر باشد، معتقدیم باید با شهروندان به صورت شفاف عمل کنیم و منعکس کردن فعالیت ها به صورت شفاف بسیار موثر است، صداقت با مردم سبب می شود در هنگام مشکلات نیز به کمک شهر بشتابند، البته این شفافیت از طریق رسانه ها امکان پذیر است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری موج مبنی بر اینکه مشارکت بخش خصوصی در پروژه های شهری سمیرم و ورود سرمایه گذران چه تدابیری اندیشیده اید، بیان کرد: بدون شک هر سرمایه گذاری قبل از ورود به فکر منفعت اقتصادی خود می باشد بنابراین باید بستر و زیرساخت های لازم در این راستا وجود داشته باشد تا انگیزه برای سرمایه گذاری در شهر سمیرم وجود داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر سمیرم با اشاره به اینکه مدیریت شهری سمیرم برنامه ریزی های لازم را برای ورود به حوزه گردشگری انجام داده و اجرا می کند، گفت: سمیرم از هر نظر برای گردشگری مناسب بوده و کاملا شناخته شده است اما متاسفانه به مناطق گردشگری سمیرم به خوبی پرداخته نشده است.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه هنوز بسترهای لازم برای گردشگران در سمیرم فراهم نشده است، افزود: تا وقتی در شهرمان حتی یک هتل نداریم چگونه می توانیم امیدوار به استفاده از مراکز فرهنگی تفریحی شهرمان باشیم، اما اگر زیرساخت ها فراهم شود سرمایه گذار خودش ورود پیدا می کند، از طرف دیگر سرمایه گذار تنها 3 ماه می تواند از شهر سمیرم استفاده کند بنابراین باید فکری هم برای حضور گردشگران در فصل سرما باشیم که کار سختی است.

شهبازی با اشاره به چند راهکار برای حل مشکلات موجود تصریح کرد: ابتدا باید مردم درآمد داشته باشند تا شهرداری ها هم بتوانند به خدمت رسانی کنند، کمک های دولتی هم در این زمینه تاثیرگذار است، ریسک پذیری مدیریت هم نقش موثری در این راستا دارد.

محمد ابراهیم پیرمرادیان عضو شورای اسلامی شهر سمیرم نیز در این نشست با تقدیر از خبرنگاران سمیرم اظهار داشت: معتقدم تنها 17 مرداد روز خبرنگار نیست بلکه هر روز، روز خبرنگار است و این امر نشان از رسالت سنگین خبرنگاران دارد.

 همچنین در ادامه حسن شهبازی عضو شورای اسلامی شهر سمیرم در این نشست با بیان اینکه منکر نقاط ضعفمان نیستیم اما با همدلی و همراهی با خبرنگاران سمیرم می توانیم گام های مثبتی برداریم، اظهار داشت: 3 طرح مهم ( فاز دوم خیابان امامزاده، خیابان شورا و جاده سلامت) را در پیش داریم که اگر اجرایی شود گام مثبتی برای شهرمان برداشتهایم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری سمیرم در مضیقه است و مردم نیز به حق انتظار دارند، افزود: موضوع پارک بانوان را در گذشته داشتیم که به دلیل اینکه مکان آن چندان مناسب نبود منتفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها