موج
کدخبر : ۳۴۱۱۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341145

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مبتلا شدن 165 بیمار جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آرش نجیمی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۶۵ مورد بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در بیمارستان‌ها بستری شدند.

وی بیان داشت: همچنین طی شبانه روز گذشته تعداد ۱۳۴ نفر از بیماران مبتلا به کوید 19 استان با بهتر شدن وضعیت عمومیشان از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است در قرنطینه دوره نقاهت بیماری را بگذرانند.

نجیمی با اشاره به بستری شدن 165 مورد بیمار جدید کرونایی افزود: در حال حاضر تعداد کل بیماران مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان‌های استان به جز کاشان و آران و بید گل  ۸۲۴ نفر می باشد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: متاسفانه تعداد ۱۶۰ نفر از بیماران کرونایی بستری شدهخ در استان وضعیت وخیم‌تری دارند و در بخش مراقبت‌های ویژه و آی سی یو تحت مراقبت و درمان هستند.

آرش نجیمی توصیه کرد: هم استانی های عزیز با پرهیز از ترددهای غیرضروری و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شستشوی مرتب دست‌ها و زدن ماسک به روند سیر نزولی این بیماری نفس گیر کمک کنند تا هم زحمت کادر درمان کمتر‌شود و هم سلامت خود و خانواده‌های آنها به خطر نیفتد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها