موج
کدخبر : ۳۴۱۰۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341006

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی کشفیات در 4 ماهه ابتدایی سال، گفت: در مبارزه با قاچاق چوب شهرستان اقدامات و کشفیات خوبی داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمد معصومی، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی کشفیات  در 4 ماهه ابتدایی سال، عنوان کرد:  در مبارزه و پیشگیری از سرقت اقدامات خوبی در شهرستان صورت گرفته است به طوریکه در چهارماهه امسال شاهد افزایش ۵۰ درصدی کشفیات هستیم و سارقانی را دستگیر کرده ایم که به ۳۲ فقره و ۲۵ فقره سرقت اعتراف کردند.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی تویسرکان در امر کشفیات جرم و جنایت، دستگیری سارقان و جمع آوری معتادان متجاهر در استان رتبه اول را داراست و خدمتگزاران نیروی انتظامی با تلاشهای شبانه روزی در حفظ امنیت مردم عزیز می کوشند و از شهرستان های شاخص در سطح استان هستیم.

وی افزود: بیان اینکه در کشف جرم و جنایات در شهرستان از رتبه خوبی در استان برخوردار هستیم، گفت: هدف اصلی نیروی انتظامی آموزش، فرهنگسازی و پیشگیری از وقوع جرم و جنایت است.

معصومی در ادامه گفت: برقراری امنیت محیط و مبارزه با قاچاق کالا در سطح شهرستان به خوبی انجام شده به طوریکه افزایش ۱۵۰ درصدی مبارزه با قاچاق کالا داشتیم و چندین انبار که اقلام اساسی مورد نیاز مردم را احتکار کردند، شناسایی و با آنها برخورد شده است و این کشفیات هنوز ادامه دارد.

وی اعلام کرد: خوشبختانه با  کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات منجر به فوت در داخل شهرستان مواجه هستیم و به جرأت می توان گفت هیچ‌تصادف منجر به مرگ درون شهری نداریم.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان خاطرنشان کرد: فرهنگسازی در بحث راهنمایی و رانندگی بیشتر از مقابله کارساز است و رعایت  قوانین به نفع خود مردم است، اگر مردم قوانین را رعایت کنند نیاز به برخورد با آنها نیست که اصحاب رسانه و دستگاههای فرهنگی در بحث اغناسازی مردم نقش بسزایی دارند.

معصومی بیان کرد: ما در کنار مردم و حامی مردم هستیم، همه مردم نیز باید کمک کنند تا با اجرای قانون و پیشگیریهای وضعی در حفظ جان و اموال خودشان کوشا باشند و نیروی انتظامی شهرستان تویسرکان در مقوله رضایتمندی همشهریان رتبه اول را در استان کسب کرده است.

معصومی در ادامه گفت: نیروی انتظامی آمادگی جمع کردن معتادان متجاهر را دارد اما با توجه به بستن کمپ ها به خاطر کرونا و نبود فضای مناسب برای نگهداری این قشر، این امر در حال حاضر برای ما مهیا نیست و اگر مسئولان با ما در امر اسکان مناسب معتادان همکاری کنند در زمانی کمتر از  ۲۴ ساعت تمامی این افراد را جمع آوری خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری مطرح کرد: در امر مبارزه با قاچاق چوب شهرستان اقدامات و کشفیات خوبی داشتیم و با کمک پلیس پاوا و دیگر ادارات چوب فروشان را ساماندهی کردیم و همچنین در موضوع خروج طیور و احشام در شب و به صورت قاچاق نیز وارد عمل شده و اجازه این کار برای هیچ‌شخصی  داده نمی شود.

معصومی همچنین اظهار کرد: در مجموع آیتم های مختلف نیروی انتظامی شهرستان تویسرکان توانست در سال ۹۸ رتبه اول استان را کسب کند و تمامی قتلهای انجام شده در شهرستان با روشهای تحقیق علمی در اسرع وقت کشف، شناسایی و قاتلان دستگیر شده اند.

وی در پایان یادآور شد: نیروی انتظامی از حمایت مردم، قانون و مقام معظم رهبری برخوردار است و از انجام وظیفه برای برقراری امنیت هیچ  ترس و واهمه ای  از کسی ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها