موج
کدخبر : ۳۴۰۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340908

وزیر راه و شهرسازی در اصفهان:

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: برای مقاوم و کارآمد شدن اقتصاد کشور، نیازمند دو قدرت برند و لجستیک هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد اسلامی در کارگروه اقتصادی بنیاد نصف جهان گفت: برای مقاوم و کارآمد شدن اقتصاد کشور، نیازمند دو قدرت برند و لجستیک هستیم و نظام جامع لجستیک نیز نگاه فرامنطقه ای داشته و باید این اقدام به‌صورت یکپارچه انجام شود.

وی ضمن تاکید بر نقش مهم برند و لجستیک در کارآمد شدن اقتصاد کشور، پیشنهاد واگذاری  زمین در مجاورت شهرک های صنعتی به منظور احداث خانه‌های سازمانی برای کارگران واحدهای صنعتی ارایه شد.

این مقام مسئول در ادامه، گام برداشتن خالصانه در مسیر خدمت را موجب دستیابی به موفقیت دانست و افزود: ما برای اعتلای حق، انقلاب نمودیم و این مسیر دارای فراز و نشیب هایی است که با همبستگی، همدلی و با توکل به خداوند متعال می توان در این راه موفق عمل کرد.

اسلامی افزود: جغرافیای اقتصادی ما باید گسترش بیشتری یابد؛ زیرا تنها در این صورت درآمد سرانه، بهره وری و ارزش افزوده ای که باید ایجاد کنیم، می‌تواند محقق شود.

وی زمان حال را بخش مهم تاریخ ایران دانست و تصریح کرد: در این زمان در کنار پیشرفت، باید گام های موثری در راستای قوی تر شدن اقتصاد کشور، مقاوم سازی مردم و مهیا نمودن شرایط زندگی پیشرفته برداشت.

وزیر راه و شهرسازی  در ادامه بر ضرورت تشکیل کنسرسیومی با مشارکت بخش خصوصی برای اتمام پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان- تهران تاکید نمود و گفت: نگاه ما به این پروژه، نگاهی راهبردی است و با این پروژه می توان جلوه ای از توسعه یافتگی را در کشور پایه‌گذاری نمود.

 واگذاری زمین در مجاورت شهرک های صنعتی به منظور احداث خانه‌های سازمانی

در ادامه رئیس اتاق بازرگانی اصفهان ضمن تبریک عید خجسته غدیر خم، خواستار حمایت ویژه وزارت راه و شهرسازی از پروژه قطار سریع السیر اصفهان- تهران شد و تاکید کرد: شکسته شدن سد این پروژه، مدلی اساسی و ماندگار برای دولت و آحاد ملت خواهد بود.

مسعود گلشیرازی همچنین ضمن حمایت از طرح اقدام ملی مسکن پیشنهاد واگذاری زمین در مجاورت شهرک های صنعتی به منظور احداث خانه‌های سازمانی برای کارگران این واحدهای صنعتی را ارائه داد و افزود: بخشی از سرمایه‌گذاری در ایجاد شهرک‌های اقامتی می‌تواند از سوی فعالان اقتصادی و واحدهای صنعتی صورت گیرد. لازم به ذکر است این پیشنهاد مورد تایید وزیر قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها