موج
کدخبر : ۳۴۰۸۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340831

رضوان سلماسی خبرداد:

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر همدان با اشاره به پیگیری تحقق افزایش زمین های ورزشی در سطح مناطق شهرداری، گفت: زمین بدمینتون واقع در بوستان ارم واقع در منطقه یک شهرداری به زودی به بهره برداری خواهد رسید و در مراحل پایانی خود بسر می برد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، رضوان سلماسی ، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان از سیاست های درنظر گرفته شده از سوی کمیسیون فرهنگی و همینطور شورای شهر در زمینه های ورزشی سخن گفت.

سلماسی با اشاره به پیگیری های انجام شده و  سیاست های درنظر گرفته شده از سوی کمیسیون فرهنگی شورا در همکاری با شهرداری همدان جهت افزایش زمین های ورزشی سطح مناطق شهرداری همدان افزود: با توجه به این امر 4 زمین بدمینتون در بوستان ارم توسط شهرداری منطقه یک طرح و در مراحل پایانی راه اندازی و بهره برداری پروژه بسر می برد.

وی همچنین از استانداردسازی زمین های ورزشی و تهیه دستورالعمل هایی در حفظ و نگاه داری این زمین ها توسط سازمان فرهنگی شهرداری خبر داد و گفت: نگاه داری این زمین ها و استمرار در حفظ کیفیت آن ها مهم است و این موضوع با همکاری معاونت خدمات شهری و سازمان فرهنگی محقق خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها