موج
کدخبر : ۳۴۰۷۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340742

حضور علی نیکزاد در خبرگزاری موج اردبیل:

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه، امروز در خط مقدم جنگ نرم قرار دارد و با این حجم شدید حملات باید برای روشنگری و تنویر افکار عمومی گام بردارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی صبح امروز و در آستانه‌ی روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری موج استان اردبیل  از زحمات  زحمات خبرنگاران تقدیر کرد و گفت:  قرآن برترین کتاب و محتوای روی زمین است، هر میزان تلاش در این حوزه انجام شود بازهم کافی نیست و باید جهانیان را از این معجزه الهی باخبر سازیم.

وی در این دیدار اظهار کرد: ترویج مبانی انقلاب از طریق رسانه‌ها در میان نخبگان و عموم مردم جزو اولویت‌های ما است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رسانه، امروز در خط مقدم جنگ نرم قرار دارد و با این حجم شدید حملات باید برای روشنگری و تنویر افکار عمومی گام بردارد.

 نیکزاد اضافه کرد: برای تمدن‌سازی باید از مسیر فرهنگ‌سازی پیش رفت و امروز رسانه یکی از بزرگترین و بهترین ابزارهای تمدن‌سازی است و باید نقش موثر خود را ایفا کند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: با هجمه‌های وارده در حوزه رسانه علیه نظام و تمدن اسلامی، کار رسانه‌ها سخت شده است اما اصحاب رسانه باید مجاهدانه قدم بردارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها