موج
کدخبر : ۳۴۰۷۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340706

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم:

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: خبرنگاران باید از پیام رسان های واقعه عاشورا الگو بگیرند و پیام رسان حقیقی جامعه باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی نقد علی در نشستی با اصحاب رسانه ، حضرت زین العابدین( ع) و حضرت زینب(ع) را خبرنگاران واقعه عاشورا خواند و اظهار کرد: خبرنگاری مصداق آیه بلغ ما انزل الیک است و خبرنگاری حرفه ای است که مطالبات و در خواستهای مردمی را به گوش مسئولان می رساند.

وی با تاسی به پیام رسان عاشورا که حضرت زین العابدین (ع) و حضرت زینب (س) هستند، افزود: خبرنگاران باید از این دو بزرگوار الگو بگیرند و پیام رسان حقیقی جامعه باشند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی نقد علی با بیان اینکه خبرنگاری به وجود کارت و معرفی نامه نیست افزود: چه بسا افرادی که در مقام بالایی هستند و یا در سمت و پستی خدمت می کنند با این حال حرفی برای گفتن ندارند اما فردی می تواند فصاحت و بلاغت در کلام داشته و حقیقت را باز گو نماید.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگارانی هستند که در گرفتن حق مردم و مطالبات آنها هستند و بالعکس خبرنگارانی که این جایگاه ویژه را به بهایی بخس می فروشند.

این مقام ارشد شهرستان با بیان اینکه حرمت و شان مسئول باید محفوظ بماند، اضافه کرد:مسئولان  وظیفه دارند اخبار صحیح را در اختیار خبرنگاران قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی نقد علی بیان داشت: خبرنگاران باید قدر دان مسئولان باشند و جنبه تخریب و انتقاد را به صورت مستمر دنبال نکنند.

وی تخصص خبرنگار و خلاقیت آنها را مهم برشمرد و تصریح کرد: یک خبرنگار می تواند با نحوه پرسش و پاسخ خود مسئول را جهت پیگیری مسائل موجود در شهرستان استان و کشور ترغیب و تشویق کند.

 حجت الاسلام نقد علی تصریح کرد: یک خبر می تواند جرقه ای در یک تصمیم مهم کشوری ایجاد کند و گره ای کور از مشکلات باز کند.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم با اشاره به این مطلب که شهرستان نیازمند خبرنگاران جوان و تازه نفس است، خاطر نشان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه ای تدوین کند که از ظرفیت و پتانسیل نیروهای موجود در شهرستان جهت مباحث خبری بهره مند گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها