موج
کدخبر : ۳۴۰۶۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340693

رشید حیدری‌مقدم خبر داد

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان از بهره برداری ازپنج طرح عمرانی اورژانس پیش بیمارستانی همدان به صورت ویدیوکنفرانس توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، رشید حیدری‌مقدم، رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به  بهره‌برداری ساختمان ام.سی.ام.سی اورژانس به صورت ویدیوکنفرانس توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:  پنج طرح عمرانی اورژانس پیش بیمارستانی همدان به صورت ویدیوکنفرانس توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهره‌برداری شد.

روز پنجشنبه در این ارتباط گفت: اورژانس پیش بیمارستانی استان همدان در حال حاضر از ۱۰۰ دستگاه آمبولانس برخوردار و از ابتدای سال‌جاری تاکنون نیز هشت دستگاه آمبولانس اسپرینتر به این مجموعه افزوده شده است.

رشید حیدری‌مقدم با اشاره به جذب ۱۱۰ نیرو در اورژانس پیش‌بیمارستانی همدان در سال جاری افزود: در استان همدان علاوه بر ۶۴ پایگاه اورژانس، ۲۰ پد هلی کوپتر نیز فعال شده است که تا پایان سال به ۵۰ مورد افزایش می یابد.

وی از بهره‌برداری ساختمان ام.سی.ام.سی اورژانس در این برنامه خبر داد و گفت: مرکز پیام و پایگاه شهری شهرستان کبودراهنگ ۲ طرح دیگری هستند که شب گذشته به صورت همزمان در این ویدیو کنفرانس افتتاح شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان همچنین با اشاره به افتتاح ۲ طرح پایگاه‌های جدید اورژانس در شهرهای فرسفج و سرکان گفت: ساخت و تجهیز این پایگاه‌ها توسط خیّران انجام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها