موج
کدخبر : ۳۴۰۶۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340686

شهردار اصفهان خبر داد:

شهردار اصفهان گفت: 80 دستگاه اتوبوس جدید به ارزش 2250 میلیارد ریال همزمان با عید غدیر به ناوگان اتوبوسرانی اصفهان اضافه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: به مناسبت عید سعید غدیر، 80 دستگاه اتوبوس اسکانیا از آخرین نسل اتوبوس های اروپایی و با استانداردهای روز به ارزش ۲۲۵۰ میلیارد ریال وارد ناوگان اتوبوسرانی اصفهان می شود.        

وی به اهمیت بهره مند شدن مردم از این اتوبوس ها در شرایط کنونی اشاره کرد و گفت: اضافه شدن 80 دستگاه اتوبوس به ناوگان به بهبود کیفیت ارائه خدمات و فراهم شدن بستر لازم در فاصله گذاری فیزیکی بهتر و همچنین به راحتی بیشتر شهروندان کمک می کند تا شهری آرام، سفری راحت و هوای پاک را برای مردم به ارمغان آورد.

این مقام مسئول تصریح کرد: این اتوبوس ها به صورت خطی و کریدوری در تمام خطوط شهر تقسیم خواهد شد و خطوطی که دارای ناوگان با عمر بیشتری هستند در اولویت استفاده از این اتوبوس ها خواهند بود. 

شهردار اصفهان اظهار کرد: همچنین یکی از برنامه های ما در حوزه ناوگان اتوبوسرانی در کنار نوسازی ناوگان، بازسازی اتوبوس ها است که در این زمینه سال گذشته 50 اتوبوس بازسازی شده و به ناوگان بازگشت و امسال هم بازسازی 700 دستگاه اتوبوس در دستور کار قرار دارد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها