موج
کدخبر : ۳۴۰۴۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340460

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست مشترک مدیران ارشد استان و فرمانداران شهرستان‌های تابعه گفت: دولت دوازدهم در دشوارترین شرایط تحریم اقتصادی در دوران پس از انقلاب قرار دارد و دستاوردهای حاصل‌شده در حوزه‌های مختلف بسیار ارزشمند است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در این جلسه بابیان اینکه کشور درگیر جنگ اقتصادی گسترده، همه‌جانبه و تحریم‌های ظالمانه از سوی آمریکا است، اظهار داشت: شیوع بحران کرونا نیز در اکثر کشورهای دنیا سبب ایجاد خسارت‌های اقتصادی شده و بحرانی است که اقتصادهای بزرگ دنیا را به‌زانو درآورده است.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: شرایط زندگی برای مردم سخت شده است و در این وضعیت باید مدیران دولتی و به‌ویژه دستگاه‌های خدمات رسان بسیار بیشتر از قبل با مردم همراه و همدل باشند و در حل مشکلات مردم اهتمام جدی داشته باشند.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه تصریح کرد: مردم ایران بسیار قدرشناس هستند و هرگاه خدمت و احترامی ببینند در این شرایط سخت از بسیاری از کاستی‌ها چشم‌پوشی می‌کنند.

وی با تأکید بر این نکته که مردم باید احساس کنند دولت و حکومت در کنار آن‌هاست در ادامه عنوان کرد: در زلزله بزرگ آبان 96 در همان روزهای ابتدایی رهبر معظم انقلاب و رئیس‌جمهور و دیگر مسئولین به میان مردم زلزله‌زده آمدند و این موجب دلگرمی و امید در میان مردم آسیب‌دیده شد و آن‌ها احساس کردند حکومت و دولت تا آخر در کنار آن‌هاست و در عمل هم این اتفاق افتاد.

بازوند خاطرنشان کرد: زلزله سرپل ذهاب یک نمونه موفق از همراهی دولت و مردم بود و مردم در طول دوران امدادرسانی تا پایان بازسازی احساس تنهایی و بی‌پناهی نکردند.

وی تأکید کرد: در این شرایط دشوار که سلامت و معیشت مردم به خاطر بحران کرونا و تحریم‌های ظالمانه در تنگنا و خطر قرارگرفته است ما باید در کنار مردم باشیم و با شنیدن گلایه‌مندهای آن‌ها، مشکلات موجود را به حداقل برسانیم.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: اگر دستگاهی درزمینهٔ خدمات‌رسانی کاستی‌هایی داشته از مردم عذرخواهی کند همان‌گونه که بنده به‌عنوان استاندار کرمانشاه در صداوسیما به خاطر خاموشی‌های برق از مردم عذرخواهی کردم و همان‌جا نیز قول پایان خاموشی‌ها را دادم و این وعده محقق شد.

وی افزود: با عذرخواهی جایگاه یک مدیر تضعیف نمی‌شود بلکه مردم از این مسئولیت‌پذیری مدیران خوشحال می‌شوند.

بازوند در بخش دیگری از سخنانش عملکرد مردم و مسئولین را درزمینهٔ کرونا را موفق ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه مردم هشدارهای داده‌شده را جدی گرفته‌اند و اکثریت مردم ماسک می‌زنند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند و همین امر باعث شده کرمانشاه در مقایسه با دیگر استان‌ها از وضعیت مناسبی برخوردار باشد. البته تداوم این وضعیت کاملاً به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بستگی دارد.

وی در ادامه تصویب طرح پتروشیمی چهارم کرمانشاه در کمیته تخصصی شورای اقتصاد را یک موفقیت بزرگ برای استان دانست و گفت: حجم سرمایه‌گذاری در این طرح هفت هزار میلیارد تومان است که این رقم برابر با سرمایه فعلی سه پتروشیمی دیگر استان است.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: برخی خواهان اجرای این طرح در دیگر استان‌ها بودند ولی مهندس زنگنه با جدیت پیگیر اجرای آن در کرمانشاه بود و عاقبت هم در شورای اقتصاد با یک رأی مناسب این طرح تصویب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها