موج
کدخبر : ۳۴۰۳۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340388

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان:

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان اظهار کرد: جامعه معلولین باید با تکیه بر شعار "معلولیت محدودیت نیست" در همه عرصه های جامعه حضور فعال داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ناصر مشایخی در نشستی صمیمانه با  اعضای باشگاه خبری توان نگار (خبرنگاران معلول اصفهان) با تاکید بر توانمندی های جامعه معلولین در عرصه های مختلف اجتماع اظهار کرد : بایستی جامعه معلولین با تکیه بر شعار "معلولیت محدودیت نیست" در همه  عرصه های جامعه حضور فعال داشته و به تناسب علاقه و استعداد خود امکان رشد بیش از پیش خود را فراهم کنند.

وی تعهد سازمان ها به انجام مسئولیت های اجتماعی را جزء وظایف ذاتی آنان در جامعه  دانست و گفت: ما مفتخریم که در مجموعه ای  هستیم  که بخش قابل توجهی از آنان را معلولین و جانبازان دفاع مقدس تشکیل داده اند و افتخار ما انجام مسئولیت های اجتماعی خود و  خدمت موثر به این قشر از جامعه بوده و خواهد بود.

سرپرست دفتر سرپرست مخابرات منطقه اصفهان نیز در این دیدار موفقیت انسان ها را  درگرو تلاش و پشتکار خود دانست و  گفت: در بسیاری از موفقیت ها اثبات شده که معلولیت محدودیت نیست و وظیفه ما درقبال این عزیزان این است که آنها را جدا ازجامعه ندانیم و همواره به دیده احترام به آنها نگاه کنیم .

حمید رضا عسگری با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به نیازهای معلولان افزود: ما همه همت خود را در راه خدمت به شما عزیزان به کار بسته ایم و در چارچوب اختیارات قانونی از هیچ گونه خدمتی دریغ نمیکنیم.

منصور گلناری، فعال رسانه ای و پیشکسوت عرصه خبر درباره روند شکل‌گیری پایگاه خبری «توان نگار» که نخستین رسانه ویژه خبرنگاران معلول است،  بیان کرد:  از حدود ۱۵ سال پیش که با تشکل‌های معلولان ارتباط داشتم، این احساس در من به وجود آمد که آن‌ها مشکلات متعددی دارند اما هیچ تریبونی برای بیان این مشکلات در اختیارشان قرار ندارد.

وی ادامه داد: بر همین اساس از شش یا هفت سال پیش کار آموزش مباحث خبر و گزارش‌نویسی و مصاحبه را به نابینایان، ناشنوایان، معلولین جسمی حرکتی و ... آغاز کردم و این کار در نهایت منجر به تشکیل پایگاه خبری «توان نگار» شد که  در حال حاضر حدود هفت خبرنگار حرفه‌ای و ۱۵ خبرنگار نیمه‌حرفه‌ای از اصفهان در این پایگاه خبری به نشانی http://tavannegar.ir/ مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش موج؛ در حاشیه این نشست اعضای باشگاه خبری توان نگار به بیان پیشنهادات و دغدغه های خود در زمینه های ارتباطی و  مخابراتی پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها