موج
کدخبر : ۳۴۰۳۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340308

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم از برگزاری کارگاه بداهه نویسی با عنوان "مشق غدیر" در آستانه عید سعید غدیر خم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمد حسن یزدی نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: ترویج فرهنگ علوی، توجه به احادیث و روایات اهل بیت علیهم السلام، ترویج و توجه به ذکر مناقب امیرالمومنین علیه السلام از اهداف برگزاری این رویداد معنوی است.

وی با تشکر از هنرمندان خوشنویس استان قم جهت حضور در این برنامه ابراز داشت: در این کارگاه هنری که به همت کانون شهدای بسیج هنرمندان برگزار می شود، تعدادی از اساتید خوشنویسی کشور و استان حضور خواهند داشت و روایات و احادیث غدیر و امام علی علیه السلام را با خطوط زیبا نگارش می کنند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه امام علی بن ابیطالب علیه السلام آشنایی جوانان با وقایع غدیر، ترویج فرهنگ علوی و تبرک هنر خوشنویسی با احادیث و روایات حضرت امیرالمومنین علیه السلام را از دیگر اهداف برپایی این کارگاه خوشنویسی ذکر کرد.

یزدی نژاد در پایان ضمن دعوت از علاقه مندان تصریح کرد: این کارگاه خوشنویسی روز سه شنبه 14 مرداد ماه از ساعت 10 تا 12 در محل سازمان بسیج هنرمندان، ابتدای بلوار شهید صدوقی، ساختمان هنر و رسانه شهید ماهرخ برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها