موج
کدخبر : ۳۴۰۰۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340077

صدیف بدری:

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که ویروس کرونا آسیب‌پذیری مردم را مضاعف‌تر کرده است به همین منظور در راستای یاری‌رسانی به افراد آسیب‌دیده برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و انتظار می‌رود مشکلات آسیب‌دیدگان به حداقل برسد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نمین،نیر و سرعین در مجلس یازدهم گفت: ویروس کرونا آسیب‌پذیری مردم را مضاعف‌تر کرده است به همین منظور در راستای یاری‌رسانی به افراد آسیب‌دیده برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و انتظار می‌رود مشکلات آسیب‌دیدگان به حداقل برسد.

وی با اشاره به این که تاکنون اقدامات مناسبی برای تأمین مسکن برای مددجویان انجام یافته است بیان کرد: قوانین مربوطه در راستای خودکفایی نیازمندان در دستور کار قرار دارد و بودجه امسال و سال آینده نیازمند اصلاح قوانین است.

نماینده مردم اردبیل، نمین،نیر و سرعین در مجلس یازدهم  ادامه داد: ارائه تسهیلات کم‌بهره و اعطای زمین رایگان در این زمینه در دستور کار است و هدف ما حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه است و حل مشکلات اساسی این قشر را با همکاری کمیته امداد در دستور کار قرار داده‌ایم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها