موج
کدخبر : ۳۴۰۰۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340000

استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

هوشنگ بازوند در ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: توزیع غذا در ایام محرم در تمامی اماکن شامل مساجد، تکایا، هیئت‌ها و سایر محل‌ها ممنوع است و توصیه‌شده است این نذری‌ها به‌صورت کمک مؤمنانه به اقشار آسیب‌دیده پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در خصوص نحوه برگزاری مراسمات و عزاداری محرم با توجه به خطر شیوع کرونا در کرمانشاه ابراز داشت: فرمانداران در شهرستان‌هایی که وضعیت قرمز دارند بر اجرای پروتکل‌ های بهداشتی و نظارت جدی بر مراسم‌های عروسی و عزاداری و از برگزاری تجمع‌ها جلوگیری نمایند، ضمناً امکان برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در کرمانشاه میسر نیست و ممنوع اعلام می‌شود.

بازوند یادآور شد: اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها به خاطر سلامت مردم اعمال می‌شود و اولویت سلامت عمومی مردم است، همچنین برای مراسم‌های جشن اعیاد و یا عزاداری ماه محرم تابع تصمیم و نظر کارشناسان بهداشت و درمان و مصوبات ستاد ملی کرونا هستیم؛ البته ستادهای استانی هم اختیاراتی دارند که درنهایت تا پایان هفته ابلاغ می‌شود.

وی در ادامه گفت: توزیع غذا در ایام محرم در تمامی اماکن شامل مساجد، تکایا، هیئت‌ها و سایر محل‌ها ممنوع است و توصیه‌شده است این نذری‌ها به‌صورت کمک مؤمنانه به اقشار آسیب‌دیده پرداخت شود، همچنین توزیع شربت نذری در اماکن عمومی و سایر محل‌های تجمع نیز ممنوع است.

استاندار کرمانشاه از همراهی و مشارکت مردم فهیم استان کرمانشاه برای مبارزه با کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و گفت: تداوم مسیر مهار کرونا منوط به استمرار این رفتار و فرهنگ مطلوب رعایت توصیه‌های بهداشتی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها