موج
کدخبر : ۳۳۹۹۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339959

سردار میرفیضی:

فرمانده انتظامی استان، شهر مذهبی قم را مرکز تولید علم و پشتوانه فکری نظام عنوان کرد و خدمت در این شهر مقدس را مایه افتخار خود دانست.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری به کاهش جرایم استان طی 3 ماهه گذشته اشاره و مهاجرت و حاشیه نشینی را از مسائل حائز اهمیت در تعیین نرخ افزایش جرایم و آسیب های اجتماعی دانست.

وی با اشاره به گستره خدمت رسانی نیروی انتظامی در بخش های مختلف مأموریتی، اولویت های پلیس قم را هوشمند سازی، کاهش سرقت، رفع موانع و گره های ترافیکی، عفاف و حجاب و کشف و برخورد با جرایم فضای مجازی بیان کرد.     

سردار میرفیضی در ادامه سخنان خود به ارتباط مطلوب و سازنده فی مابین فرماندهی انتظامی استان قم و دستگاه قضائی استان اشاره و با بیان اینکه در قم ارسال پرونده ها به دستگاه قضائی به صورت سیستمی شده و این مهم در کاهش مراجعات حضوری مردم و کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها تاثیر بسزایی داشته است، عنوان کرد: با تلاش های صورت گرفته در قم، مراجعات حضوری 70 درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی استان قم با تاکید بر اینکه خدمتی ارزشمند است که منجر به رضایت مندی مردم شود، تصریح کرد: کسی که امداد خواهی می کند از لحاظ زمان، ثانیه برای آن مانند دقیقه و دقیقه نیز برای آن مانند ساعت سپری می شود، بنابراین فوریت رسیدگی به تماس مردمی بسیار حائز اهمیت بوده و پلیس به عنوان خادم مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها