موج
کدخبر : ۳۳۹۹۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339900

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان خبر داد:

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان از برگزاری مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر ویژه اهالی رسانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، فاطمه عزیزی‌هرمز، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر ، گفت:  این مسابقه با همکاری خانه مطبوعات استان همدان و از کتاب «خطبه غدیر» که به سفارش معاونت تبلیغاتی آستان قدس رضوی و توسط نشر روزنه به چاپ رسیده، اجرا می شود.

وی اظهار کرد: به منظور آشنایی بیشتر فعالان حوزه مطبوعات استان همدان با عظمت غدیر و اهمیت این عید بزرگ مسابقه کتابخوانی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی همدان تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند از تاریخ ۱۱ تا ۱۴ مرداد از طریق شماره ۳۸۳۸۰۵۷۱ و یا آیدی تلگرامی  @Hmd_jahad ثبت نام کنند و فایل Pdf خطبه از کانال رسمی خانه مطبوعات استان همدان به آدرس @khanematboathamedan قابل دریافت است.

عزیزی بیان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده و عدم امکان برگزاری مسابقه به صورت حضوری، آزمون به صورت آنلاین در روز ۱۵ مرداد برگزار و در پایان به پنج نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

سال گذشته نیز مسابقه کتابخوانی از کتاب «پوشش خبری » به قلم محمد سلطانی‌فر و شهناز هاشمی در هفته خبرنگار برگزار و با استقبال خوب فعالان رسانه ای استان مواجه شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها