موج
کدخبر : ۳۳۹۷۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339795

استاندار قم تاکید کرد؛

استاندار قم گفت: پروژه‌های نیمه تمام دستگاه‌های دولتی نیز مشخص شوند تا از این ظرفیت برای تکمیل آن‌ها استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم که با حضور نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در سالن کرامت استانداری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه بخشی از کمبودهای ناشی از عقب ماندگی تاریخی قم در بحث توسعه است، اظهار کرد: درکنار تمام این مسائل باید برنامه‌ریزی لازم در راستای ارتقای فضاهای ورزشی استان انجام شود.

استاندار قم استفاده از ماده 27 قانون الحاق را یکی از ظرفیت‌ها برای توسعه فضاهای ورزشی دانست و گفت: مولدسازی اموال دولتی نیز از دیگر ظرفیت‌های فعالسازی اعتبارات برای جبران این کمبود است.

سرمست با بیان اینکه در حوزه بانوان کمبود جدی در فضاهای ورزشی داریم، تمرکز بیشتر در حوزه زیرساخت‌های ورزشی بانوان را ضروری دانست و افزود: ظرفیت عظیم خیرین استان قم باید در جهت اهداف مدیریت استان در راستای سلامت و نشاط مردم مورد توجه قرار بگیرد.

استاندار قم همچنین پروژه نیمه تمام سالن 4500 نفری پردیسان را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: باید در جلسه ای با حضور نمایندگان مردم قم و وزارت ورزش برای این طرح چاره اندیشی شود.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعال شدن کارگروه مولدسازی اموال منقول و غیرمنقول دستگاه های دولتی، بر خوداظهاری دستگاه های دولتی و شهرداری ها در راستای معرفی اموال مازاد تاکید کرد و گفت: عدم پایبندی مدیران به این مهم تخلف محسوب می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها