موج
کدخبر : ۳۳۹۶۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339692

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان اعلام کرد:

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: بیش از یک میلیون تماس با مرکز فوریت های پلیس110 در اصفهان برقرار شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی ملکی آهنگران اظهار داشت: طی مدت  4ماهه اول سال جاری یک میلیون و 215 هزار و 666 مورد تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فرماندهی انتظامی استان اصفهان  برقرار شده است که این تعداد تماس نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد رشد داشته است.

60 درصد تماس ها  مربوط به دریافت راهنمایی

وی با بیان اینکه این تعداد تماس نسبت به مدت مشابه سال قبل  14درصد افزایش را نشان می دهد، افزود: 40 درصد این تماس ها فوریتی بوده و منجر به حضور ماموران پلیس 110 درصحنه شده و 60 درصد دیگر تماس ها اخذ راهنمایی و ارشاد از سوی شهروندان بوده است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان  خاطر نشان کرد: در راستای ارتقاء رضایت مندی شهروندان از ارائه خدمات پلیس و برقراری تماس آسان با مرکز فوریت های 110،  تامین تجهیزات و بکارگیری نیرو های متخصص و کارآمد به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفته است.

سرهنگ آهنگران، افزایش روز افزون تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 را نشانه اعتماد مردم به این سامانه عنوان کرد و اظهار داشت: امروز بحمدالله شماره تلفن 110 در بین مردم جایگاه قابل قبولی پیدا کرده و توانسته به مرجعی برای راهنمایی و پاسخگویی شهروندان تبدیل شود که این امر در افزایش رضایتمندی مردم از پلیس نیز مؤثر بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها