موج
کدخبر : ۳۳۹۶۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339619

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان تاکید کرد؛

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان با اشاره به لزوم مدیریت واحد دو تعاونی صیادی کنگ گفت: تعامل و اتحاد موجب هم افزایی و مدیریت بهتر بندر صیادی می شود و عملکرد مجری بهره بردار را بهینه می کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ابراهیم عالی زاده سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان در جلسه هیئت امناء بندر صیادی کنگ با اشاره به اهیمت همدلی، اتحاد و هم افزایی در مدیریت گفت: هدف تنها ارتقای خدمات رسانی به جامعه صیادی باشد.

 ابراهیم عالی زاده تسریع در بهسازی و نوسازی بندر، ساماندهی بیش از پیش شناورها، استفاده از ظرفیت‌های صید، صیادی و بندری در راستای رونق تولید، ارتقای تجهیزات ایمنی و اطفا حریق، ارتقای فضای سبز، نصب باسکول و ... را از اهم موارد خواسته شده در این جلسه خواند.

وی با بیان اینکه در خصوص ساماندهی شناور های صیادی دو تعاونی باهم مشارکت داشته باشند و به مدیریتی واحد برسند گفت: امید است با هم افزایی، تعامل و اتحاد بیش از پیش شاهد مدیریت بهتر بندر صیادی و همچنین علمکرد مجری بهره بردار به صورت واحد باشیم.

عالی زاده با تاکید بر بررسی عملکرد 4 ماهه مجری بهره بردار اظهار داشت: پس از بررسی و مشخص شدن  نقاط قوت و ضعف آن، سعی در رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت شود.

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان با توجه به نیاز بندر صیادی و همچنین اهمیت درآمدها برای مدیریت بهتر بندر گفت: جهت در آمد زدایی بندر و کنترل خروج ماهی نصب یک دستگاه باسکول در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه جهت کنترل تردد به بندر کارت برای همه بهره برداران صادر شود گفت: برگزاری این نشست به صورت ماهانه در دستور کار هیئت امنای بندر صیادی کنگ قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها