موج
کدخبر : ۳۳۹۴۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339425

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم در بازدید از دفتر سرپرستی خبرگزاری موج در قم، با اشاره به فعالیت ۲۴۸ گروه جهادی استان قم ، اظهار کرد: در راستای هم افزایی و تعامل بین گروه های جهادی و جریان سازی کمک های مومنانه مردمی باید فعالیت رسانه ای گسترده ای انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ پاسدار محمود داوودآبادی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم در بازدید از دفتر سرپرستی خبرگزاری موج در قم، گفت: فلسفه وجود این سازمان خدمت رسانی اعتقادی به مردم است و لذا زمانی که جامعه هدف ما دجار بحران و معضلی می شود به مثابه یک امتحان الهی برای خود تلقی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت در عرصه های مختلف خدمت رسانی در قالب مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی و مجموعه قرارگاه بسیج سازندگی از افتخارات ما به شمار می رود، افزود: رویکرد جهاد سازندگی مشارکت و همکاری با مردم است و هدف گذاری اصلی آن است که کار مردم توسط مردم انجام شود.

داوودآبادی یادآور شد: حرکات جهادی و مردمی برای رفع مشکلات و موانع مردمی رقم می زند و چنین حرکات کمک رسانی برای مردم توسط مردم نیازمند یک رسانه است زیرا رسانه می تواند در کنار نقش مطالبه گری و اطلاع رسانی دقیق، موتور محرکه هر دستگاه و نهاد باشد.

وی با اشاره به کمک رسانی مردم قم در شهرهای سیل زده ادامه داد: پس از سیل سال 98 در استان لرستان، 97 واحد مسکونی به ارزش بیش از 12 میلیارد تومان، در دو شهرستان چگینی و معمولان استان لرستان بواسطه تسهیلات 6 میلیارد و 300 میلیون تومان از بنیاد مسکن و دولت و مبلغ 5 میلیارد و 700 میلیون تومانی کمک های مردمی استان قم ایجاد شد.

مسئول بسیج سازندگی استان قم با اشاره به فعالیت 248 گروه جهادی استان قم ، اظهار کرد: در راستای هم افزایی و تعامل بین گروه های جهادی و جریان سازی کمک های مومنانه مردمی باید فعالیت رسانه ای گسترده ای انجام شود.

وی تاکید کرد: امروزه جهت رسیدگی به کلیه مشکلات و موانع موجود بر سر راه معیشت و رفاه مردم یک متولی و سازمان مربوطه موظف است که گاهی غفلت و فراموشی و بضاعت کم سبب عدم رسیدگی به این مشکلات می شود و لذا تلاش ما بر این است تا اولویت سازمان بسیج سازندگی استان قم اولویت ها و انتظارات مردمی باشد و آگاهی یافتن از انتظارات مردمی از طریق رسانه ها باید صورت بگیرد.

داوودآبادی گفت: سازمان بسیج سازندگی از کمترین امکانات بیشترین اقدامات را انجام می دهد و هیچ خواسته و مطالبه ای نیز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها