موج
کدخبر : ۳۳۹۳۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339376

فرماندار شهرستان خمینی شهر خبر داد:

فرماندار شهرستان خمینی شهر از آمادگی نیروهای جهادی سپاه و رزمندگان جهت کمک رسانی به ادارات صمت و اصناف در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان،علیرضا بصیری در جلسه شورای اداری ضمن گرامیداشت سالروز آغاز نمازجمعه به فرمان امام راحل (ره) و بزرگداشت اعیاد ماه ذی الحجه بیان کرد: نیروهای جهادی سپاه و رزمندگان شهرستان آمادگی هرگونه کمک رسانی به ادارات صمت و اصناف را جهت بازرسی از روند بازار اعلام داشته اند.

وی افزود: افتخار ما این است که خادم مردم باشیم و آنها احساس کنند که مسئوولان همراه آنها هستند و میزخدمت با همکاری ستاد نماز جمعه برنامه ریزی می شود که هر جمعه یک مسئوول با همراهان جهت پاسخگویی به سوالات مردم حضور داشته باشند.

فرماندارشهرستان خمینی شهر تاکید کرد: مدیران دستگاه ها و ادارات در نمازهای جمعه شرکت داشته باشند و ائمه جمعه شهرهای شهرستان در مناسبات مختلف صحبت های لازم را بیان کنند و به احصاو پیگیری مشکلات بپردازند .

بصیری تذکر داد: مردم ولی نعمت ما هستند و مدیران و مسئولان شهرستان همیشه  باید در دسترس مردم باشند و روزهای دوشنبه را به این امر اختصاص دهند و از رفتن مرخصی و ماموریت و جلسه ای که ضرورت ندارد پرهیز کنیم.

این مقام مسئول افزود:ملاقات های چهره به چهره و شنیدن درد دلهای شهروندان می تواند دلگرمی آنها را نسبت به مسئولان بیشتر نماید و این دیدارها در تمام نقاط شهرستان ارائه خواهد شد.

وی هشدار داد: با بازرسی های لازم حضور مسئولان ادارات را  پیگیری نموده که آن مسئول در هیچ مکان اداری اعم از فرمانداری یا اداره کل و .... نیست  و قطعا تکلیفی برای آن مشخص خواهد شد.

این مقام مسئول یادآور شد: در جلسه شورای فرهنگ عمومی مقررشد ، شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات تشکیل شود و بعد از گذشت این مدت فقط پنج اداره تشکیل این نهاد در اداره  مربوطه را به دفتر امام جمعه اطلاع رسانی کرده اند.

فرماندار شهرستان از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان هشدار داد و اضافه کرد:  ساخت و سازهای بی رویه مثل قارچ در شهرستان رویش پیدا کرده و جهاد کشاورزی باید تدبیری برای این پدیده مخرب ارائه دهدو اقدامات عملی انجام دهد.

بصیری به رییس جهاد کشاورزی توصیه کرد: بازرسی برای رسیدگی به این امر باید با اقدام عملی همراه باشد که در غیر اینصورت آن مناطق به حلبی آباد تبدیل شده و معضلات و مشکلاتی در آن مناطق به وجود خواهدآمد.

وی در بحث تعزیرات و اصناف نکاتی را بیان نمود که اداره  تعزیرات و اصناف باید رسیدگی و نظارت لازم را جهت کم کردن مشکلات مردم از نظر معیشتی انجام دهند تا فشاری بیشتر از این بر مردم وارد نشود و وظیفه مسئولان صمت است که نظارت لازم و ضروری را بر قیمت ها داشته باشند.

این مقام مسئول از ظرفیت بازنشستگان سپاه و رزمندگان خبرداد و گفت: افراد جهادی و ایثارگری هستند که حاضرند خالصانه ادارات اصناف و صمت را جهت بازرسی ها یاری کنند.

فرماندار شهرستان خمینی شهر از اقدامات  دکتر جنگجو رییس بیمارستان های اشرفی و نه دی در بحث کرونا  تشکر کرد و برنامه ریزی با هیات های شهرستان جهت برگزاری مراسم اعیاد ذی الحجه و بزرگداشت و عزاداری ماه محرم  را به دستگاه های مربوطه  گوشزد کرد.

وی وجود کارشناسان در زمینه های مختلف در دفتر امام جمعه را مثمر ثمر برشمرد و گفت: از اداراتی که مردم مشکلات بیشتری از آن دستگاه دارند در روزهای ملاقات مردمی در دفتر نماینده حضور پیدا کنند که معضلات شهروندان مرتفع شود.

علیرضا بصیری به مناسبت های این ماه اشاره و عنوان کرد: دوازدهم مرداد سالروز که نقش مفیدی در تبلیغ انقلاب داشته اند.

وی همچنین هفدهم مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران شهرستان تبریک گفت تعامل و همکاری آنها را با ادارات و مسئوولان شهرستان خواستار شدو ادامه داد: خبرنگاران وظیفه دارند اگر نقدی مثبت بر اشتباهات مسئوولان وارد است آن را بیان کنند و قصدشان تخریب نباشد.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در بحث برگزاری ایام محرم الحرام خبرداد: مردم نذورات خود را در قالب کمکهای مومنانه انجام دهند که از روند بیماری در شهرستان پیشگیری به عمل آید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها