موج
کدخبر : ۳۳۹۲۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339233

طی 24 ساعت گذشته؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 139 مورد بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آرش نجیمی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا گفت: در شبانه روزگذشته با شناسایی 139 مورد جدید بیمار مبتلا به کرونا تعداد مبتلایان به این ویروس در اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل به 809 نفر رسید.

وی اظهار کرد: همچنین طی 24 ساعت گذشته تعداد ۱۱۳ نفر از بیماران کرونایی با بهتر شدن وضعیت عمومیشان از بیمارستان ترخیص شدند و لازم است که در قرنطینه دوره نقاهت بیماری را بگذرانند.

نجیمی افزود: در حال حاضر 809 نفر بیمار مبتلا به کوید 19 در شهرستان‌های استان به جز کاشان و آران و بید گل بستری هستند که از این تعداد ۱50 نفر وضعیت وخیم‌تری دارند و در بخش مراقبت‌های ویژه و آی سی یو تحت مراقبت وو درمان هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توصیه کرد: همشهریان عزیز با مراقبت و دقت بیشتر در رعایت کردن موازین بهداشت وتوجه به فاصله اجتماعی و زدن ماسک به قطع زنجیره ویروس کرونا در جامعه کمک کنند تا در این صورت هم کادر درمان کمتر می‌شود و هم سلامت خود و خانواده‌های آنها به خطر نخواهد افتاد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها