موج
کدخبر : ۳۳۹۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339202

سیدغنی نظری:

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان امانت دار مردم هستند در این راستا با تمام توان پا به پا مدیرانی استانی برای آبادانی و رفع نیاز های مردم تلاش خواهیم کردولی مدیران ناکارآمد و کم‌کار بدون هیچ‌وقفه‌ای از سمت خود برکنار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید غنی نظری  نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان امانت دار مردم هستند در این راستا با تمام توان پا به پا مدیرانی استانی برای آبادانی و رفع نیاز های مردم تلاش خواهیم کردولی مدیران ناکارآمد و کم‌کار بدون هیچ‌وقفه‌ای از سمت خود برکنار می‌شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: باید در بحث سرمایه‌گذاری بیش از پیش فعال بوده و از ایجاد کارگاه‌های تولیدی حمایت ویژه شود و همچنین لازم است بنیاد مستضعفان و تمامی ارگان‌هایی که در حال خدمت به مردم هستند، در مناطق محروم شروع به سرمایه‌گذاری کنند تا مشکلات اقتصادی و اجتماعی رفع شود.

نظری گفت: در ۳ ماهه گذشته سرمایه‌گذاری مردم در بورس به شدت افزایش یافته است که باید مراقب این سرمایه‌گذاری بود.

وی با اشاره به این‌که در ۳ ماهه اخیر نزدیک ۱۵۰ هزار میلیارد تومان وارد بورس شده است، اظهار کرد: امروز رشد بورس برخی شرکت بالای ۲۰۰ درصد است و لازم است نظارت‌های لازم جهت جلوگیری از هرگونه مشکل در بازار سرمایه انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها