موج
کدخبر : ۳۳۸۴۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338449

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از حمایت یک خیر اصفهانی از ۱۰۰۰ فرزند یتیم به صورت یکجا در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: یکی از نیکوکاران خیر اندیش روز گذشته با حضور در این نهاد حمایت از ۱۰۰۰ یتیم و فرزند نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اصفهان را به صورت یکجا برعهده گرفت.

وی با بیان اینکه طرح اکرام یکی از بهترین مسیرهای حمایت موثر و قابل برنامه ریزی از ایتام و فرزندان محسنین است، گفت: افراد زیادی با مشارکت در این طرح از ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی حمایت می کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: جامعه خیران و نیکوکارانی فعال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین همه اقشار و صنوف جامعه را در برمیگیرد چرا که در این طرح از هر تعداد فرزند و با هر میزان پرداختی ماهیانه می توان حمایت کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اینکه استقبال خیران، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان اصفهان از این طرح حمایتی، چشمگیر و تحسین برانگیز است، گفت: هم اکنون ۹۱ هزار و ۴۵۰ نفر از همشهریان عزیز و خیران و نیکوکاران در این طرح به عنوان حامی فعال هستند و به صورت منظم از ۱۸ هزار و ۳۵۸ فرزندی یتیم و نیازمند حمایت می کنند.

وی تعداد فرزندانی که تاکنون امکان جذب حامی برای آن ها فراهم نشده است را ۵۳۴۵ نفر اعلام کرد و گفت: همشهریان عزیز و علاقمندان به عرصه خیر و احسان و متمسکین به سیره علوی می توانند علاوه بر حضور در دفاتر کمیته امداد در سراسر استان با مراجعه به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir  در این امر خداپسندانه سهیم شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان نقش این نهاد در این طرح را معرفی فرزندان و ایجاد ارتباط میان نیکوکاران و آنها معرفی کرد و گفت: کلیه وجوه واریزی خیران مستقیما به حساب فرزند معنوی تحت حمایت آنها واریز می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها