موج
کدخبر : ۳۳۸۳۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338314

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان اعزام مشمولان در مرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ ولی ترابی در گفت‌وگویی، اظهارداشت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ یکم مرداد ماه99 و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ سوم مرداد ماه 1399 می‌بایست راس ساعت 7 صبح روز چهار شنبه مورخه یکم مرداد ماه 99 در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس "حد فاصل عوارضی "قم-کاشان و عوارضی "قم-تهران" بعد از اداره راه و شهرسازی معاونت وظیفه عمومی مراجعه تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی ادامه داد: با توجه به عدم ارسال پستی برگه آماده به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی از طریق دفاترخدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+10) صادر می شود، آن دسته از مشمولانی که تاکنون به هر دلیل موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند برای دریافت معرفی نامه می توانند به یکی از دفاتر مذکور مراجعه نمایند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: اعزام مشمولان در تاریخ های مذکور، بر اساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش انجام می شود و در صورت مشاهده مشمولی که مشوک به بیماری است از اعزام وی خودداری می شود،لذا خانواده ها به هیچ عنوان نگران وضعیت سلامتی عزیزان خود نباشند.

سرهنگ ترابی افزود: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: تمامی مشمولان می بایست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبیل برگه آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون و برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از روگرفت شناسنامه وکارت ملی را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

سرهنگ ترابی گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها