موج
کدخبر : ۳۳۸۲۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338276

تا پایان سال جاری؛

مدیر عملیات پالایشگاه ستاره خلیج فارس از اجرای موفقیت آمیز مرحله اول طرح افزایش ظرفیت ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس خبر داد و گفت: مرحله دوم نیز تا پایان سال اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سروش ذیگلری مدیر عملیات پالایشگاه ستاره خلیج فارس،  از اجرای موفقیت آمیز گام اول طرح افزایش ظرفیت در پالایشگاه ستاره خلیج فارس خبر داد و تاکید کرد: به همت پرسنل و مهندسان جوان و نخبه این ابرپالایشگاه ظرفیت پالایشی ستاره خلیج فارس از 360 به 450 هزار بشکه میعانات گازی در روز ‌رسید و مرحله دوم این طرح نیز تا پایان سال اجرا خواهد شد که این موضوع نمونه‌ای موفق در اجرای اقتصاد مقاومتی و دستیابی به جهش تولید است.

وی از تلاش‌های مهندسان و کارگران این پالایشگاه در راستای تامین امنیت سبد سوخت کشور با وجود مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا تشکر کرد و گفت: این روزها چشم امید ایران اسلامی به فرزندان خود در پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که همگی با اتکا به دانش فنی، نیروی انسانی و توان بومی به صورت شبانه‌روزی با هدف حفظ استمرار ایمن عملیات تولید در تلاش هستند.

مدیر عملیات پالایشگاه ستاره خلیج فارس نام‌گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با محوریت ایجاد جهش تولید را شعاری راهبردی خواند و از افزایش ظرفیت تولید، ایجاد زیرساخت‌های جدید و تلاش‌ها برای بهبود وضعیت فروش این شرکت خبر داد و گفت: در بازدید اخیر استاندار هرمزگان از انبارهای نفت شهید باهنر و شهید رجایی، گزارش پیشرفت‌های چشمگیر پالایشگاه در حوزه تولید، توسعه‌ و اعتلای همه‌جانبه‌ی زیرساخت‌ها با استفاده از فناوری‌های به‌روز و بهره‌گیری از دستاوردهای علمی داخلی در سطح بین المللی را ارائه کردیم.

ذیگلری با اشاره به حضور مدیر HSE، مدیر منابع انسانی، رئیس تعمیرات، مدیر پروژه‌ها و رئیس پشتیبانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در این بازدید، بیان داشت: تحسین استاندار هرمزگان از اقدامات صورت گرفته سبب دل‌گرمی بیشتر خانواده بزرگ ستاره خلیج فارس .

مدیر عملیات پالایشگاه ستاره خلیج فارس اظهار داشت: جوان‌گرایی و تربیت مدیران و مهندسان کارآزموده و کارگران ماهر به بهترین شکل در این دانشگاه بزرگ به وقوع پیوسته و ظرفیت‌های بزرگ و کم‌نظیری از منابع انسانی متخصص را در این بخش عظیم از صنعت نفت به وجود آورده است.

وی اضافه کرد: موضوعی که پالایشگاه ستاره خلیج فارس را برجسته می‌کند، پیاده‌سازی تفکر سیستمی و توسعه و ترویج فرهنگ سازمانی است تا هر یک از پرسنل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ ستاره خلیج فارس، فارغ از جایگاه شغلی با رویکرد حفظ و صیانت از منافع ملی در قامت مدافعان گمنام امنیت انرژی کشور تلاش کنند.

ذیگلری در پایان بیان داشت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس علاوه بر تامین بخش عمده‌ی سبد سوخت کشور، تلاش دارد تا با کمک به ایجاد توسعه‌ی پایدار در استان عزیزمان هرمزگان، سرآمد در عمل به مسئولیت های اجتماعی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها