موج
کدخبر : ۳۳۷۹۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337984

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: در دوران بحران کرونا ۱۱ هزار نفر در استان کرمانشاه برای دریافت بیمه بیکاری ثبت‌نام کرده‌اند که تنها ۵ درصد آن‌ها به صنعت تعلق دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در نشست با قطعه سازان صنعت خودروسازی کرمانشاه که با حضور مقیمی مدیر گروه صنعتی ایران‌خودرو و کارآفرینان این حوزه برگزار شد، اظهار داشت: کرمانشاه حوزه صنعت و پتروشیمی را به‌عنوان محور توسعه خویش انتخاب کرده است و در همین راستا گسترش فعالیت‌های سایت خودروسازی صحنه و همچنین تقویت قطعه سازان این حوزه، یکی از اولویت‌های توسعه در بخش صنعت استان است.

بازوند بابیان این مطلب که تقویت قطعه سازان، بسترساز توسعه صنعت خودروسازی کشور است، خاطرنشان ساخت: علی‌رغم تمامی فشارهای ناشی از تحریم‌ها و بحران کرونا، بسیاری از واحدهای صنعتی استان حتی یک روز دارو چرخه تولید را تعطیل نکردند که این نشان از همت والا و توانمندی‌های این عزیزان دارد.

وی از عملکرد صنعت‌کاران و قطعه سازان کرمانشاه در دوران کرونا تجلیل کرد و گفت: باید تاب‌آوری صاحبان صنایع و تولیدکنندگان داخلی ازجمله قطعه سازان را در برابر فشارهای اقتصادی بالا ببریم.

استاندار کرمانشاه تأکید کرد: تقویت قطعه سازان درواقع تقویت و رونق صنعت خودروسازی کشور و توسعه این بخش بسیار مهم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها