موج
کدخبر : ۳۳۷۹۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337943

آیین معارفه شهرداران شهرهای چهارباغ و مشکین دشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار و احکام حسین بغدادی به عنوان شهردار مشکین دشت و شاه محدی به عنوان شهردار چهارباغ اعطا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، علی درویش پور روز بیست و ششم تیرماه در آئین اعطای احکارم با بیان اینکه تمامی انتصابات شهرداران با نظر اعضای شورای شهرها صورت می گیرد، اظهار داشت:  استاندار البرز و بنده به عنوان متولی اصلی امور شهرداران در استان به هیچ وجه در نحوه انتخاب شهرداران به اعضای شورای شهرها شخصی را تحمیل نکرده ایم.

وی افزود: به تشریح  مشکلات خاص شهر مشکین دشت پرداخت و عنوان کرد: از شهردار منتخب می خواهیم بدور از حاشیه برای مدت یک سال باقی مانده تمرکز و تدابیر لازم را جهت حل معضلات مردم و جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز معطوف نماید.

این مسئول همچنین خطاب به شهردار چهاباغ بر لزوم مبارزه با ساخت و ساز غیر مجاز و جلوگیری از تغییر کاربری های قولنامه ای بویژه در این شهر تاکید کرد و از شهردار جدید خواست به شهر فروشی مبادرت نکرده و سعی نماید چهارباغ را به عنوان نگین البرز در انتهای خدمت به مردم شهر تحویل نماید.

امام جمعه شهر چهار باغ نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه خدمت به قشر محروم و اقشار آسیب پذیر جامعه باید مورد توجه مدیران و مسئولان قرار گیرد، خاطر نشان کرد: دغدغه هایی از جمله حقابه از رود کردان و سد طالقان برای چهارباغ و ساوجبلاغ جهت رفع محرومیت ها مردم منطقه از جمله مطالباتی است که باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به خدمات ارائه شده طی 40 سال انقلاب اسلامی توزیع خدمت، عادلانه نبوده و طبقاتی از جامعه از امکانات رفاهی بی بهره هستند.

امام جمعه چهارباغ، گفت: شهرهای کوچک با کمبود امکانات، مواجه هستند وبایستی همه مسئولان برای رفع کاستی ها همچون استاندار جهادی استان آستین را برای خدمت بالا بزنند.

وی در این مراسم از زحمات عطایی شهردار سابق تشکر و قدارنی و از شاه محمدی شهردار جدید خواست با کمک اعضای شورای شهر چهارباغ برای خدمت انقلابی به مردم تمام تلاشش را هزینه نماید.

شایان ذکر است در مراسم تکریم و معارفه شهردار مشکین دشت از خدمات سید جعفر موسوی شهردار پیشین قدردانی و حسین بغدادی به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد .

حسین بغدادی پیش از این مدیر کل اقتصادی، تحول اداری استانداری البرز و مدیریت بازرسی و ارزیابی عملکرد فرودگاه بین المللی پیام را برعهده داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها