موج
کدخبر : ۳۳۷۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337536

ابراهیم عالی زاده مطرح کرد؛

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان در بازدید از بندر صیادی جوادالائمه پارسیان با تاکید بر خروج شناورهای بی هویت از این بندر صیادی گفت: ارتقای ایمنی و امنیت در بنادر صیادی باید اولویت اصلی مجریان بهره بردار باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  ابراهیم عالی زاده سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان دربازدید از بندر صیادی پارسیان با اشاره به اینکه بندر صیادی جوادالائمه به بیش از ۶۰ فروند شناور صیادی و نزدیک به ۲۴۰ نفر صیاد خدمات می دهد گفت: ترافیک ایجاد شده توسط شناورهای بی هویت در این بندر صیادی می تواند برای جامعه صیادی از حیث ایمنی و افزایش احتمال آتش سوزی خطر ساز باشد.

وی از مدیریت بهره بردار این بندر صیادی خواست تا ارتقای  امنیت و ایمنی به ویژه در رابطه با آتش سوزی در دستور کار خود قرار دهد.

عالی زاده همچنین در دیدار با جمعی از صیادان بندر صیادی جوادالائمه نیز به بررسی مسائل و مشکلات آنها پرداخت و بر رعایت حریم های مرزی، قوانین و مقررات صید و صیادی، استفاده از ادوات صید استاندارد، پرهیز از روش های صید مخرب و صید و صیادی اصولی تاکید کرد.

گفتنی است سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان در این بازدید ها از  چالش ها، فرصت ها و وضعیت این بنادر صیادی در راستای جهش تولید و رفع موانع تولید بازدید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها