موج
کدخبر : ۳۳۷۴۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337494

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: ازموضوعات محوری در وصایای شهدا حفظ عفاف و حجاب است، عمل به وصایای شهدا پاسداری از ارزشها و خونهای پاک شهدا است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در نشست با معاونان و مدیران بنیاد ضمن گرامی داشت هفته عفاف و حجاب گفت:  شهدا حجاب را برتر از خونشان که در راه اسلام فدا کردند دانستند، برای تداوم این راه باید مسیر شهدا را با عفاف و حجاب که موجب  حفظ سلامت جامعه ، امنیت و پیشرفت و تعالی انسانی است، حفظ کرد.

وی اضافه کرد: دشمنان حجاب را مانع ترقی و پیشرفت معرفی کردند و با شعارهای پر رنگ و لعاب، زنان جوامع اسلامی را تشویق به بی حجابی نمودند، حال آنکه عاملان این بی حجابی ها در پی عقب نگه داشتن کشورهای مستقل و مشغول نمودن آنان در هوا و هوس هستند تا راحت تر به چپاول و غارت کشورها اقدام کنند، همانگونه که در دوران رژیم منحوس پهلوی شاهد بودیم.

وی تاکید کرد: ملت ما به رهبری امام امت با بیداری و هوشیاری در برابر دسیسه‌های دشمنان ایستاد و مقاومت کرد تا عزت، امنیت ،آرامش را به ارمغان آورده و بنیان های خانواده را در سایه عفاف و حجاب تحکیم بخشد و حضور در خور شان و سالم زنان را در اجتماع فراهم سازد.

حجت الاسلام هنرمند افزود: شهدا در وصایایشان بسیار بر مساله عفاف و حجاب تاکید کرده اند، چرا که این یکی از حربه های سخت دشمن است تا با تضعیف این جبهه بتواند فرهنگ آلوده و فاسد غرب را مسلط نموده و به اهداف شوم خود بپردازد.

وی افزود: امروز می بینیم که جوامع غرب هم از این بی بند و باری که خود مانع پیشرفت و رشد فساد و جنایت در غرب شده به تنگ آمده اند و بسیاری از مراکز و مجامع غرب بر رعایت حجاب تاکید دارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها