موج
کدخبر : ۳۳۷۴۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337480

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: افزایش مسیرهای پروازی ازاین فرودگاه افزایش سرمایه گذاری را در پی داشته به گونه ای که در سال 98 به اندازه کل سال های فعالیت فرودگاه پیام سرمایه گذار جذب شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، ثناگومطلق  با اشاره به ظرفیت و ویژگی های  منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خاطر نشان کرد: ظرفیت های منطقه موجب شده تا شاهد تمایل هر چه بیشتر سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در منطقه ویژه باشیم.

ثناگو مطلق  بازفعال سازی واحدهای تولیدی را از برنامه های پیش روی منطقه اعلام و افزود: در این راستا، در حال برنامه ریزی برای فعال سازی مجدد 12 شرکت در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اشتغال زایی را از دیگر برنامه های امسال منطقه عنوان و گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، با توسعه فاز چهار در سال جاری، 2 هزار شغل جدید و تا پنج سال آینده 10 هزار اشتغال زایی در این منطقه ایجاد می شود.

وی ادامه داد: فاز چهارم به عنوان بزرگ ترین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام با 165 هکتار مساحت در هفت پهنه در حال آماده سازی است که سه پهنه آماده واگذاری به شرکت ها است.

ثناگو مطلق ایجاد تسهیلات لازم برای حضور شرکت و برندهای مطرح در فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام را از برنامه های مهم در دست اقدام دانست و خاطر نشان کرد:  راه اندازی نخستین شهرک فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور، استقرار دیتا سنترهای بزرگ ترین اپراتور کشور، راه اندازی نمایشگاه دائمی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از برنامه های پیش بینی شده این فاز است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها