موج
کدخبر : ۳۳۷۴۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337429

فرماندار یزد گفت:تصدیگری اتباع بیگانه در حوزه های میوه و تره بار، گلخانه ها، کوره های آجر پزی و ضایعاتی ها معضلی است که تصمیم داریم به شدت با آن برخورد کنیم.

سید محمد رستگاری فرماندار یزد در گفت و گو با خبرنگار موج یزد گفت: تصدیگری اتباع بیگانه در حوزه های میوه و تره بار، گلخانه ها، کوره های آجر پزی و ضایعاتی ها معضلی است که تصمیم داریم به شدت با آن برخورد کنیم و تا کنون هم اقداماتی در این زمنیه انجام شده است.

وی با بیان اینکه همه تلاش خود را می کنیم تا اتباع غیر مجاز را از یزد خارج کنیم، افزود: برای رفع تصدیگری اتباع در مشاغلی مانند میادین میوه و تره بار که شناسایی شد با قطع برق و گاز آن محل آنها را مجبور به ترک محل کردیم و حتی به دستگیری و رجاع به اردوگاه جهت ترد آنها از کشور اقدام شد و به زودی درباره گلخانه های هم این تصمیم اجرا می شود.

رستگاری با بیان اینکه امکانات ممکن اعم از آموزش حقوق شهروندی را برای اتباع مجاز طبق قانون فراهم می کنیم، افزود: با اتباع غیر مجاز برخورد خواهد شد و از کشور ترد می شوند و ساز و کاری داریم که موفق به بازگشت در یزد نشوند.

وی ضمن توصیه به اصناف جهت عدم به کارگیری اتباع غیر مجاز، بیان کرد: با اصنافی که مبادرت به بکارگیری اتباع غیر مجاز داشته باشند برخورد می شود و جریمه های سنگین اعمال خواهد شد ضمن اینکه تبعه غیر مجاز مشغول در مغازه ها را دستگیر و از کشور ترد خواهیم کرد.

رستگاری در ادامه به اتباع غیر مجاز که در پوشش اتباع مجاز به اجاره کردن منزل مبادرت کردند اشاره و بیان کرد: با پیگیری های انجام شده این منازل شناسایی و نسبت دستگیری اتباع غیر مجاز اقدام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها