موج
کدخبر : ۳۳۷۲۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337280

با حضور معاون وزیر کشور انجام شد؛

نخستین مجتمع خدماتی رفاهی در محور خمینی شهر- نجف آباد با حضور معاون وزیر کشورکلنگ زنی شد.

  به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: نخستین مجتمع خدماتی رفاهی در محور خمینی شهر- نجف آباد به مساحت 24 هزار متر مربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

محمدعلی صلواتی با بیان اینکه پیش بینی می شود، این مجتمع تا دوسال آینده تکمیل شود، اظهار کرد: با توجه به نقشه های ارائه و تایید شده ، ساخت و بهره برداری این مجتمع بالغ بر 330 میلیارد ریال هزینه خواهد داشت.

وی با تاکید بر توجه به نیازهای مردم و ارائه خدمات با کیفیت به مردم در مجتمع های خدماتی_رفاهی  گفت: راه ، بخشی از برنامه یک سفر است و قطعا مردم به دنبال ثبت خاطرات خوب و ماندگار از مسیر سفر خود هستند، این نکته ای است که سرمایه گذاران ما باید به آن توجه داشته باشند.

صلواتی ادامه داد: مجتمع های خدماتی رفاهی تنها یک مرکز برای ارائه خدمات ضروری به مسافران نیستند، بلکه خود بخشی از جاذبه های سفر محسوب می شوند.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: استان اصفهان با دارا بودن 50 مجتمع خدماتی رفاهی در حال بهره برداری، بیشترین تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی در کل کشور را به خود اختصاص داده است که نشان از ظرفیت اقتصادی راه های استان دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها