موج
کدخبر : ۳۳۷۱۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337145

‏مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست فولاد مبارکه خبر داد:

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست فولاد مبارکه گفت: شاخص های ایمنی فولاد مبارکه در بالاترین سطح جهانی است

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین مدرسی‌فر با اشاره به تأکید و راهبرد مدیریت شرکت فولاد مبارکه در خصوص ارتقای هرچه بیشتر ضریب ایمنی کارکنان و تجهیزات شرکت بیان کرد: طبق آنچه نمودارها و گزارش‌های جهانی(WORLD  STEEL) نشان می‌دهند، شرکت فولاد مبارکه در سال 98 و طی 3 ماه ابتدای سال جاری با «ضریب تکرار» 0.8 نسبت به سایر فولادسازان بهترین عملکرد را داشته است.

وی افزود: خوشبختانه با عملکرد بسیار خوبی که طی فرایند آموزش و ارتقای دانش نیــــروی انــسانی به‌ دســت ‌آمده و همچنـــــــین با به‌کارگیــــــــری حداکثـــــــری دستورالعمل‌های ایمنی و همکاری همۀ همکاران در این زمینه، فولاد مبارکه در بسیـــــــاری از زمیــــنه‌ها ازجـــــمله بهبـــود شاخــــص‌های ضـــریب تـــکرار و شـــدت حوادث، نسبت‌به سایر فولادسازان جهان عملکرد درخشانی داشته است و در بالاترین سطح قرار دارد.

مدرسی فر در تشریح وضعیت شرکت در زمینۀ «ضریب شدت حوادث» که بزرگی حوادث را نشان می‌دهد، تصریح کرد: در این زمینه نیز شرکت به عدد 0.01 دست یافته است و از این حیث نیز در دنیا بی‌نظیر است.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط ‌زیست فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: رسیدن به این نقطه از ایمنی در سایۀ تأکید مدیریت ارشد سازمان بر مقولۀ ایمنی کارکنان، تلاش جمعی مدیریت و کارکنان در همۀ سطوح، آموزش و به‌کارگیری دستورالعمل‌ها و همچنین با یادگیری از سایر شرکت‌های جهان حاصل شده است.

وی در توضیح عملکرد شرکت در زمینۀ مدیریت ویروس کرونا در شرکت نیز گفت: فولاد مبارکه در هفت محور برای مقابله با این ویروس برنامه‌ریزی و اقدام کرده است: تشکیل ستاد به دستور مدیرعامل شرکت؛ فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی و آموزش؛ شناسایی، غربالگری و بیماریابی به‌عنوان رمز موفقیت سازمان نسبت‌به سایر سازمان‌ها؛ اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی، بازرسی و کنترل اقدامات در حال انجام؛ نظارت بر حسن انجام کارهای بهداشتی و مددکاری‌های اجتماعی و روانی که در حوزۀ کارکنان و خانواده‌های محترم ایشان و کنترل‌هایی که هنگام ورود و خروج میهمانان، بازدیدکنندگان و رانندگان ناوگان حمل بار شرکت انجام می‌شود.

 مدرسی‌فر با اشاره به این‌که با شیوع مجدد ویروس کرونا در جامعه، در شرکت فولاد مبارکه نیز تدابیر به‌روز و کارآمدتری در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: از  آنجا   ‌که ایمنی کارکنان برای مدیریت شرکت از اهمیت خاصی برخوردار است، راهنمای شرکت در این مسیر، سازمان بهداشت جهانی است و همواره از رهنمودهای آن بهره‌مند شده‌ایم. به همین سبب خوشبختانه در اثر اجرای این پروتکل‌ها، وضعیت شرکت قابل‌قیاس با سایر سازمان‌های مشابه نیست و توانسته‌ایم ضمن استمرار و تداوم تولید از نیروی انسانی شرکت هم به نحو مطلوب محافظت کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها