موج
کدخبر : ۳۳۷۰۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337004

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم گفت: قم چشم هر فتنه‌ای که انقلاب اسلامی را هدف قرار داده کور کرده‌است، به همین علت نمی‌تواند آغازگر فتنه باشد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، نصرت الله لطفی دریکصد و نودمین جلسه شورای فرهنگ عمومی قم که در تالارشهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد، با اشاره به ایجاد جنگ روانی دشمن به وسیله کرونا، اظهار داشت: به همین منظور وجود یک برنامه مناسب برای دوران پسا کرونا اهمیت بسیاری دارد.

وی همچنین همراهی با مجموعه بهداشت و درمان برای پیشگیری از موج دوم کرونا را از وظایف ذاتی همه اقشار جامعه دانست و یادآور شد: دشمن درابتدای شیوع کرونا با بزرگ نمایی درمورد وضعیت قم سعی درقم هراسی داشت، و ما امروز وظیفه داریم تا باکنترل دقیق این بیماری درقم، زمینه هرگونه توطئه جدید دررابطه با این استان را از بین ببریم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم گفت: دست اندکاران فرهنگی برای تحقق این امر نقش و رسالت ویژه و خطیری را عهده دار می‌باشند.

لطفی دربخش دیگری ازسخنان خودفضای مجازی را دارای ظرفیت‌های زیادی برای کارهای فرهنگی دردوران کرونا دانست و گفت:فضای مجازی دربخش‌هایی از جامعه که به شکل سنتی زندگی می‌کنند، جایگاه چندانی ندارد، از این رو باید برای ارایه برنامه‌های فرهنگی روش های دیگری را نیز در نظر داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها