موج
کدخبر : ۳۳۶۷۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336740

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان خبر داد:

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان از کمک 530 میلیون تومانی بلاعوض کمیته امداد به 12 خانواده صاحب فرزند سه قلودر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج  اصفهان، هادی بنایی اظهار کرد: از ابتدای خردادماه سال جاری تاکنون کمیته امداد 530 میلیون تومان کمک بلاعوض به ۱۲ خانواده صاحب نوزادان سه قلو و بیشتر با همکاری بنیاد علوی تامین و پرداخت کرده است.

وی افزود: این خانوارها پس از شناسایی، حداکثر تا ۱۰ میلیون تومان کمک هزینه معیشت و همچنین ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومان نیز در زمینه تامین مسکن مناسب به شکل بلاعوض دریافت می‌کنند.

بنایی، حمایت کمیته امداد از این خانوارها را منحصر به پرداخت دو کمک هزینه یاد شده عنوان کرد و گفت: پرداخت مستمری ماهیانه به آن‌ها بر عهده سایر نهادها و سازمان های حمایتی است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه این خانوارها عمدتا بدون در نظر گرفتن هزینه های نوزادان خود، مشکلی در تامین مخارج زندگی خود ندارند، گفت: امیدواریم الگوی نیازمندی در جامعه ما به سمت موارد این چنینی و ناشی از یک رویداد خاص، حرکت کرده و فقر مطلق که معلول عوامل کلان ساختاری، فرهنگی و اقتصادی است از این دیار حذف شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها