موج
کدخبر : ۳۳۶۶۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336648

معاون آموزش متوسطه استان همدان مطرح کرد:

معاون آموزش متوسطه استان همدان با اشاره به آمادگی حضور در جشنواره‌های ملی با برگزاری کارگاه‌های مجازی سلول‌های بنیادی ویژه دانش آموزان همدان، از محورهای کارگاه سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان؛  نعمت الله بحیرایی، معاون آموزش متوسطه استان همدان با اشاره به آمادگی حضور در جشنواره‌های ملی با برگزاری کارگاه‌های مجازی سلول‌های بنیادی، از برگزاری کارگاه‌های مجازی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی پژوهش سراهای دانش آموزی برای دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات و جشنواره‌های ملی خبر داد.

 نعمت الله بحیرایی گفت: به منظور آمادگی دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات و جشنواره‌های ملی، کارگاه‌های آموزشی به صورت مجازی و در قالب وبینار برای دانش آموزان پایه نهم و دهم استان برگزار شد.

بحیرایی افزود: این کارگاه‌ها با همکاری ستاد ترویج و توسعه سلول‌های بنیادی و پزشکی باز ساختی و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان البرز به مدت ۵ روز برگزار شده است.

وی افزود: آشنایی با سلول‌های بنیادی، کار در آزمایشگاه سلول بنیادی، کار با حیوانات آزمایشگاهی، استخراج سلول بنیادی از مغز استخوان و کشت آن، پاساژ و شمارش سلول، فریز و دفریز، مهندسی بافت، کشت بافت گیاهی، مقاله نویسی و ایده یابی و اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی از جمله محورهای کارگاه‌های مذکور بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها