موج
کدخبر : ۳۳۶۶۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336640

معاون رئیس‌جمهور در کرمانشاه:

سعید اوحدی گفت: اگر به دنبال موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم حتماً باید از فرهنگ‌ ایثار و شهادت پیروی کنیم زیرا در غیر این صورت با مشکلات بسیاری روبه‌رو خواهیم شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بابیان این مطلب که امروز بزرگ‌ترین افتخار در جمهوری اسلامی ایران خدمت به جامعه ایثارگری محسوب می‌شود، ابراز داشت: موضوع مطالبات بازنشستگی ایثارگران تا پایان دولت تدبیر و امید تعیین تکلیف خواهیم‌ کرد.

اوحدی در جلسه امضاء تفاهم‌نامه ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای ایثارگران در کرمانشاه اظهار داشت: در نشست هیئت دولت رئیس‌جمهوری بر تأمین ۱۲‌ هزار مسکن برای جامعه ایثارگری در کشور تأکید داشت که با توجه به ظرفیت استان‌ها به ۲۰ هزار واحد مسکونی افزایش پیدا کرد و همچنین موضوع افزایش سقف تسهیلات ‌مسکن جامعه ایثارگری برای تأمین مسکن نیز به تصویب هیئت دولت رسیده است که به‌زودی اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: استانداری کرمانشاه برای تأمین زمین پنج هزار واحد مسکونی در کرمانشاه اعلام آمادگی کرده و کارگروه‌های لازم‌ را در این زمینه تشکیل داده است و در هفته‌های آینده به همراه وزیر راه و شهرسازی برای آغاز روند ساخت این واحدهای مسکونی به کرمانشاه سفر خواهیم کرد.

وی ادامه داد: خانواده شهدا و ایثارگران از نعمت‌های خداوند به ایران اسلامی هستند تا بتوانند به‌عنوان چراغ جامعه را به سمت تعالی هدایت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها