موج
کدخبر : ۳۳۶۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336580

آیت الله نوری همدانی:

یکی از مراجع تقلید عمق بخشی بیشتر درمتون حوزوی، توجه به اخلاق و هجرت طلاب به شهرستان‌ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: توجه و نظارت علمی درحوزه‌های شهرستان‌ها باید بیشتر شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله حسین نوری همدانی دیدار مدیر حوزه‌های علمیه با اشاره به پیشرفت حوزه در سال‌های اخیر، اظهار کرد: اگرچه این پیشرفت‌ها وجود داشته ولی همچنان باید به تلاش‌های خود ادامه دهیم تا بتوانیم به جایگاه مطلوب دست پیدا کنیم.

وی آیت الله اعرافی ، را شخصیتی ممتاز، مخلص، توانمند و پرتلاش دانست و افزود: حوزه علمیه درسال‌های بعد انقلاب و بویژه درسال‌های اخیر، تحول چشم‌گیری داشته و باید برای رسیدن به حدکامل آن تلاش کرد و زحمات آیت الله اعرافی بسیار ارزشمند بود و من از ایشان تشکر می‌کنم.

آیت الله نوری همدانی، همچنین در بخشی از سخنان خود با اشاره به وضعیت اقتصادی و معیشت مردم و به ویژه طلاب بیان کرد: ما درحدتوان کمک می‌کنیم، ولی باید مشکل اساسی حل شود، مردم عده‌ای از معممین را می‌بینند که مشغول کارحکومتی و اداری هستند و وضع تقریبا مناسب دارند، اینجورتلقی می شود، اوضاع اقتصادی همه طلبه‌ها آنگونه است درحالی که اکثرطلاب وضع اقتصادی مناسب ندارند.

درابتدای این دیدار مدیرحوزه های علمیه، گزارشی ازعملکرد مجموعه حوزه و برنامه های آینده بیان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها