موج
کدخبر : ۳۳۶۵۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336537

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز از افزایش 30 درصدی درخواست سرمایه گذاری در فرودگاه پیام خبر داد.

به گزاش خبرنگار خبرگزاری موج البرز؛ نادر ثناگو مطلق پیش از ظهر شانزدهم تیرماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در خرداد ماه امسال 21 مورد درخواست سرمایه گذاری در منطقه صورت گرفته است، اظهار کرد:  درصد تحقق عملکرد این ماه نسبت به برنامه امسال ۸۶ درصد است.

وی افزود: زیر ساخت ها با هدف گسترش سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این منطقه توسعه می یابد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز عنوان کرد: به منظور حضور هر چه بیشتر سرمایه گذاران خارجی و داخلی، تسهیلاتی در منطقه فراهم و با هدف امنیت سرمایه گذاری زیر ساخت ها را مهیا می کنیم.

وی اضافه کرد: اکنون شرکت های مختلف بین المللی در منطقه در حال سرمایه گذاری هستند و یکی از اولویت ها منطقه  ویژه اقتصادی پیام این است که زمینه حضور این شرکت ها هر چه بیشتر فراهم شود.

ثناگو مطلق بیان کرد: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه گذاری داخلی ، اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز کرده که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجه ای از شرکت ها به خصوص در بخش آی.سی. تی و دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها