موج
کدخبر : ۳۳۶۳۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336307

کلیم الله وثوقی عنوان کرد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: بیش از یک میلیون و 716 هزار تخلف سرعت غیرمجاز در استان به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل که درجلسه کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل سخن می گفت افزود: بیشترین تخلف سرعت غیرمجاز 3 ماه گذشته در محورهای بران سه راهی سربندو بالعکس در محور پارس آباد،خلخال اردبیل و بالعکس و جعفرآباد پارس آباد ثبت شده است.

وی میانگین سرعت استان در فصل بهار را 72 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: میانگین سرعت در محورهای پرتخلف اشاره شده 85 کیلومتر بر ساعت بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ثبت بیش از 347 هزار سبقت غیرمجاز نیز در استان خبرداد و افزود: محورهای اردبیل آستارا و بالعکس،اردبیل سرچم و اردبیل مغان بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز را داشته اند.

وثوقی هوشمندسازی جاده های استان را اولویت های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد:درحال حاضر 162 سامانه تردد شماری، دوربین نظارت تصویری، سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و  سامانه توزین درحال حرکت در محورهای استان فعال است.

دبیرکمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل گفت : در مدت یادشده 6 هزارو 705 تخلف سرعت غیرمجاز جهت اعمال قانون به پلیس راه کشور ارسال شده است

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها