موج
کدخبر : ۳۳۶۱۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336169

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام گرفته ۵۳۵ هزار میلیارد تسهیلات به واحدهای متضرر از شیوع بیماری ویروسی کرونا در مناطق مختلف استان اردبیل پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل در جلسه کارگروه اشتغال استان اردبیل اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام گرفته ۵۳۵ هزار میلیارد تسهیلات به واحدهای متضرر از شیوع بیماری ویروسی کرونا در مناطق مختلف استان اردبیل پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه در پرداخت این تسهیلات ۱۶ بانک عامل مشارکت خواهند داشت افزود: تسهیلات تامین ضرر و زیان مشاغل آسیب دیده در استان اردبیل با همکاری و مشارکت ۱۶ بانک عامل پرداخت خواهد شد که باید توسط نهادهای مربوطه مسائل و مشکلات مربوطه نیز رفع شود.

بهنامجو تسریع در روند اعطای این تسهیلات حمایتی را ضروری دانست و تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی مربوطه به ویژه اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی باید در جهت تسریع در اعطای این تسهیلات حمایتی که به نوعی ضروری است اقدامات لازن را عملیاتی کنند.

استاندار اردبیل با تاکید بر توسعه واحدهای تولیدی استان اردبیل بیان کرد: با اعطای این تسهیلات علاوه‌بر رفع ضرر و زیان پیش آمده از شیوع بیماری ویروسی کرونا در سطح استان می‌توانیم گامی بسیار بزرم و مثبت نیز در توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی استان برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها