موج
کدخبر : ۳۳۵۹۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335914

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸ بیمار دیگر از مبتلایان به کرونا جان باختند و شمار کل جان باختگان به ۲۶۹ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸ نفر دیگر از مبتلایان به کرونا جان باختند و شمار کل جان باختگان به ۲۶۹ نفر رسید.

وی تصریح کرد: ۵ نفر از جان باختگان در شهرستان بندرعباس و در شهرستان‌های بندرلنگه، رودان و میناب نیز هرکدام یک نفر ثبت شده است.

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، ادامه داد: جان باختگان شامل سه آقا و ۵ خانم با بازه سنی ۳۶ تا ۸۸ سال بودند.

 فاطمه نوروزیان گفت: اکنون ۵۲۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۷۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۴ نفر نیز وخیم است.

وی گفت: تاکنون ۳۸ هزار و ۶۶۰ آزمایش کووید ۱۹ در استان انجام شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: با توجه به اوج کرونا در استان و بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت، تنها از چهار گروه افراد آزمایش کووید ۱۹ گرفته می‌شود.

 نوروزیان، با بیان اینکه افراد بالای ۶۰ سال علامت دار و افراد علامت دار دارای بیماری زمینه‌ای از جمله این افراد هستند، ادامه داد: افراد دارای بیماری زمینه‌ای بدون علامت که در تماس با افرد مبتلا به کرونا بوده اند و همچنین زنان باردار علامت دار از دیگر افرادی هستند که از آن‌ها آزمایش کرونا گرفته می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها