موج
کدخبر : ۳۳۵۷۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335772

علی نیکزاد:

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر در سطح کشور حوزه مسکن با مشکلات و مسائل بسیاری مواجه است بنابراین باید از ساخت و سازهای مسکن در مناطق مختلف کشور حمایت شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی نیکزاد  نائب رئیس مجلس شورای اسلامی  اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر در سطح کشور حوزه مسکن با مشکلات و مسائل بسیاری مواجه است بنابراین باید از ساخت و سازهای مسکن در مناطق مختلف کشور حمایت شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هماهنگی‌ دستگاه‌های اجرایی در خصوص حمایت از حوزه مسکن افزود:‌ باید تمامی دستگاه‌های اجرایی که در راس آن‌ها در حوزه مسکن وزارت راه و شهرسازی، بانک مرکزی و بنیاد مسکن قرار دارد با هماهنگی و تعامل دقیق اقدامات لازم را عملیاتی کنند.

نیکزاد دریافت مالیات را راهی برای جلوگیری از احتکار دانست و تصریح کرد: دریافت مالیات از خانه‌های خالی و معاملات مکرر زمین و مسکن و همچنین درآمد و عایدات از ملک باید در دستور کار قرار گیرد تا از احتکار واحدهای مسکونی نیز جلوگیری شود.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۲ فوریت در مجلس برای حل معضل مسکن ارائه خواهد شد ادامه داد: در این راستا قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، قانونی مترقی بوده که باید مورد توجه جدی قرار گیرد و همچنین ۲ فوریت در مجلس برای حل معضل مسکن ارائه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها