موج
کدخبر : ۳۳۵۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335707

سیدمصطفی جمشیدی عنوان کرد:

عضو هیات‌مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل گفت: حرکت جریان اصلی رسانه از فضای رسمی به فضای غیر رسمی بزرگترین چالش پیش روی نهاد رسانه در جامعه ماست.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیدمصطفی جمشیدی عضو هیات‌مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل در دیدار اعضای هیات مدیره جدید خانه مطبوعات و رسانه‌های استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اظهار داشت: با توسعه فضای آنلاین و ظهور و شیوع شبکه‌های اجتماعی در دهه اخیر حرکت جریان اصلی رسانه از فضای رسمی به فضای غیر رسمی کلید خورد و این انتقال کماکان در حال انجام است.

وی با گریزناپذیر توصیف کردن مواجهه و هماهنگی با شرایط جدید افزود: سرعت و سهولت در اطلاع‌رسانی از مزایای فضای جدید است اما در کنار این مزایا فعالان این حوزه و افکار عمومی در معرض آسیب‌هایی نیز قرار دارند.

عضو هیات‌مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل با تاکید بر لزوم ساماندهی فضای مجازی با تقویت جایگاه خانه مطبوعات گفت: درصورت پشتیبانی دستگاه‌های ذیربط خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل می‌تواند با تحت پوشش قرار دادن فضای مجازی ضمن آموزش و ارتقای مهارت‌‌های فعالان این حوزه، شبکه رسانه استان را یکپارچه کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها