موج
کدخبر : ۳۳۵۶۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335688

معاون بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز از قیمت موصب مرغ کیلویی 15 هزار و هفتصد تومان در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، حمدرضا عسگری، معاون بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با توجه به مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار کشور نرخ مصوب مرغ گرم ۱۵ هزار تومان ، است و این دستور به تمام مراکز استان‌ها از جمله البرز ابلاغ شده است.

عسگری عنوان کرد: علت این افزایش قیمت، افزایش هزینه‌های تولید و افزایش قیمت نهاده‌های دامی است.

وی با اشاره به اینکه با ابلاغ این مصوبه معاونت بازرسی گشت‌های بازرسی در کل استان فعال شدند، گفت: فقط در مرکز شهر حدود ۱۰۰ واحد متخلف را به تعزیرات حکومتی معرفی کرده‌ایم.

عسگری شرایط توزیع مرغ را پیچیده برشمرد و ادامه داد: وظیفه ما در حوزه بازار مقابله با گران فروشی‌هاست و با تمام توان و با اکیپ‌های ویژه در حال بازرسی از میادین و فروشگاه‌ها هستیم.

این مقام مسؤول اضافه کرد: با کمک اداره کل جهاد کشاورزی و شکل دادن گشت‌های تخصصی بر روی نهاده‌های دامی هم توجه ویژه داریم و با این فعالیت قیمت نهاده‌ها در حال کاهش است.

معاون بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت در پایان از توزیع مرغ منجد خبر داد و یادآور شد: با انجام گشت‌های ویژه بازرسی و پخش مرغ منجمد به قیمت ۱۳ هزار پانصد تومان در بازار انتظار داریم قیمت مرغ متعادل شده و به همان قیمت مصوب 15 هزار تومان توزیع شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها