موج
کدخبر : ۳۳۵۳۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335356

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: با وجود نقشه‌های دشمن، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان یکی از رسالت‌های سنگین در مسیر انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سیدموسی حسینی کاشانی در آئین رونمایی از نشان و سند هویت بصری کنگره شهدای استان قم در جمع اصحاب رسانه در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بیان کرد: انقلاب اسلامی مدیون خون شهیدان است و باید جانفشانی‌های آنان را پاس بداریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم افزود: با وجود نقشه‌های دشمن، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان یکی از رسالت‌های سنگین در مسیر انقلاب است.

وی تصریح کرد: نسل جوان امروز، حال و هوای ابتدای انقلاب و دفاع مقدس را ندیده‌اند و ما باید این فرهنگ ایثار و شهادت را به وسیله فرهنگ و هنر به جامعه انتقال دهیم.

حسینی کاشانی خاطرنشان کرد: خون شهیدان تضمین کننده این نظام است و شهدا به گردن همه ما حق دارند، دشمنان نیز باید بدانند تا این کشور و نظام دو بال ولایت و شهادت را دارد هیچگاه زمین گیر نخواهد شد.

وی گفت: پیروی از فرمایش و منویات رهبر معظم انقلاب بهترین راهکار برای عبور از پیچ هایی است که با آنها مواجهیم؛ با حرکت در این مسیر هرگز به نظام جمهوری اسلامی خللی وارد نمی‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم عنوان کرد: یکی از وظایف اصلی کنگره شهدای استان انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است، در کنار مجموعه سپاه پاسدارن، جمعی از هنرمندان نیز به عنوان زیر مجوعه کمیته فرهنگی هنری کنگره شهدای قم به این رویداد مهم لبیک گفتند که جای تقدیر دارد و امیدواریم بتوانیم در کارگروههای مختلف خروجی خوبی را داشته باشیم.

وی بیان کرد: پایه همه برنامه های هنری کنگره قطعا همین نشان و سند هویت بصری است و در این جا باید از استاد نجابتی که با ذوق و شوق تمام نسبت به طراحی زیبای این سند اقدام کردند قدردانی کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها