موج
کدخبر : ۳۳۵۲۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335261

حسین رئیسی عنوان کرد؛

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: توصیه میشود تعزیرات حکومتی به ماموریت ذاتی خود و مبارزه با گران‌فروشی بپردازد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل تعزیرات حکومتی هرمزگان گفت:  قاچاق با آنچه که ملوانان منطقه سالیان سال است به عنوان معیشت خود مبادله میکنند متفاوت دانست.

وی با بیان اینکه سختگیری های خارج از عرف با توجه به بیماری کرونا هم مزید بر علت شده است عنوان کرد: این موضوع باعث نگرانی ساحل نشینان شده است و توصیه میشود تعزیرات حکومتی به ماموریت ذاتی خود و مبارزه با گرانفروشی بپردازد.

حسین ایزدی مدیر کل تعزیرات استان هرمزگان در ادامه این نشست عنوان کرد: بازدید های مکرر از مناطق جزو برنامه های کاری است و هر گونه همکاری و تعامل خود را در این خصوص داریم.

وی موضوع گرانی با گران‌فروشی متفاوت دانست و افزود: تعزیرات مسئول مبارزه با گران فروشی است و یکسان سازی تخفیفات گمرکی برای گمرکات استان مانند استان های ساحلی دیگر لازم است.

مدیرکل تعزیرات استان هرمزگان در پایان جلسه خواستار انجام کارهای فرهنگی با کمک مردم برای کاهش قاچاق و گران‌فروشی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    قصابی آبشارواقع در شهرک گلستان 3کیلوگوشت به مبلغ 500تومان به ماداده بردیدم اعتراض کردیم میگه بقیه اش آشغال بوده یعنی 110تومان کم کرده بخاطر آشغال مگه چقدرآشغال داره لطفآپیگیری کنید ممنون میشم باتشکر ازشماعزیزان

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها