موج
کدخبر : ۳۳۵۱۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335152

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان، گفت: خوشبختانه طی این چند روز امتحانات مجازی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان به نحو مطلوبی در سامانه سیدا برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احسان کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، درباره برگزاری امتحانات مجازی در واحدهای دانشگاهی این استان اظهار کرد: خوشبختانه طی این چند روز امتحانات مجازی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان به نحو مطلوبی در سامانه سیدا برگزار شده است.

وی افزود: البته در برخی از نقاط استان هرمزگان شاهد قطعی برق بودیم؛ در برخی از شهرستان‌ها مانند بشاگرد و جاسک نیز اختلال جزئی در اینترنت ایجاد شد که تصمیم گرفته ایم امتحانات را برای دانشجویانی که دچار مشکل شدند، مجددا برگزار کنیم.

کامرانی ادامه داد: دانشجویان ساکن مناطق روستایی که احیانا از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مانند اینترنت و یا رایانه شخصی برخوردار نیستند، این امکان را دارند که با حضور در واحدهای دانشگاهی به صورت حضوری امتحان دهند. البته تمیهدات لازم را برای حضور دانشجویان از لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده‌ایم تا دچار مشکل نشوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: امتحانات برای دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد زیر 10 نفر، در سامانه اختصاصی دانشگاه آزاد اسلامی(دان) برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به نحوه طراحی سوالات امتحانی گفت: باتوجه به برگزاری امتحانات در بستر سامانه سیدا، بیشتر سوالات امتحانی در دروس عمومی و معارف به صورت تستی طراحی شده است. برای هفته آینده نیز دروس تخصصی مقاطع کارشناسی و کاردانی به صورت تستی برگزار خواهد شد.

کامرانی درباره استقبال دانشجویان از امتحانات مجازی خاطرنشان کرد: خوشبختانه 80 درصد دانشجویان در امتحانات حضوری مشارکت داشته اند که این نشان دهند استقبال زیاد آن ها از امتحانات مجازی است؛ به طور کلی بازخورد دانشجویان نسبت به امتحانات مجازی مثبت بوده است که این موضوع جای خرسندی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها